Dekoral Fashion Show

28 listopada podczas gali Dekoral Fashion Show by Eva Minge ogłoszono wyniki głosowania na najbarwniejsze postacie roku 2008, wytypowane przez czytelników miesięczników „Cztery Kąty”, „Avanti” oraz internautów portalu Gazeta.pl.

Marka Dekoral rok temu zapoczątkowała ideę szukania i wyróżniania barwnych osobowości, które niezależnie od dziedziny życia, jaką prezentują, wnoszą do codzienności dobre emocje i optymizm. Dla przypomnienia, w zeszłym roku statuetka trafiła w ręce najbarwniejszej postaci polskiej sceny muzycznej – Maryli Rodowicz.

Czytelnicy i Internauci przez dwa miesiące głosowali na swoich kandydatów. Wśród nominowanych znalazły się postaci o bardzo różnych osobowościach – raz szalonych i charyzmatycznych, innym razem zrównoważonych i o gołębim sercu – zawsze jednak pełnych magnetyzmu.

- To dzięki kolorowej naturze ludzi życie nabiera smaku, a działanie rozpędu, bo to właśnie ta różnorodność powoduje, że człowiek zyskuje ożywczą energię. Tak jak kolor nadaje wnętrzu charakter czy kreacjom dodaje temperamentu, tak na nas wszystkich wpływają ludzie o bogatej, barwnej osobowości. – dodał Sławomir Majchrowski.

Marcin Prokop

Kolorowi zwycięzcy
- „Kobieta o kolorowym wnętrzu” - Ewa Błaszczyk. Dała się poznać w każdym z kolorystycznych zestawów - odważnej aktorki scenicznej, aktorki filmowej i kabaretowej, piosenkarki, w końcu wyjątkowej matki i wielobarwnego człowieka, który chętnie mówi o kuluarach niełatwego życia i wnosi kolory w życie innych. Długo kojarzona z rolą w „Zmiennikach” Stanisława Barei z powodzeniem przezwyciężyła wizerunek barwnymi interpretacjami swoich ról i piosenek.

- „Mężczyzna o kolorowym wnętrzu” - Szymon Majewski. Nikogo nie oszczędza, śmieje się ze wszystkich i wszystkiego i z siebie też, puszcza wodze fantazji po granice absurdu. Niezawodnie nas bawi, często przejaskrawia, ale można go nazwać współczesnym Stańczykiem. Jedna z barwniejszych gwiazd radia i telewizji: szalony wynalazca, specjalista od słów cięcia i gięcia, założyciel partii „ĘĄ”, przewrotny showman. Po prostu jedyna w swym rodzaju wybuchowa mieszanka kolorów.

- „Para o kolorowym wnętrzu” - Dorota Wellman i Marcin Prokop. Zdecydowane, mocne połączenie. Choć oboje są wielkimi indywidualnościami, stworzyli świetny, wielobarwny duet. Ulubiona para „Pytania na śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”, która każdego ranka poprawia samopoczucie milionom Polaków. Cięta riposta i oko puszczane do kamery to ich barwy ochronne, pod którymi kryje się ciekawość świata i odwaga w zadawaniu trudnych pytań.

Eva MingeDekoral Fashion Show by Eva Minge
Kanwą dla rozstrzygnięcia tegorocznego plebiscytu był pokaz mody Dekoral Fashion Show by Eva Minge, który odbył się w Auli Politechniki Warszawskiej 28 listopada. Mariaż mody i marki Dekoral zaowocował w tym roku niebanalną kolekcją, zatytułowaną „Włoskie Inspiracje”. Najnowsza kolekcja sukni Evy Minge odzwierciedla barwy stworzone dla marki Dekoral, która wprowadza właśnie do oferty wyjątkowo innowacyjny produkt Dekoral Fashion Włoskie Impresje - farby do tworzenia efektów dekoracyjnych, rodem z Włoch. Eva Minge skomponowała kolorystykę, dobierając kolory bazujące na odcieniach złota, srebra i antycznego złota. Artystka od 3 lat współpracuje z marką Dekoral, dobierając linie kolorystyczne produktów tej marki. - Moda powstaje dzięki inspiracjom - wyjaśnia Eva Minge. - Szukając natchnienia czy wyciszenia, aby zdystansować się od codziennego zgiełku, wylatuję do Rzymu. Kilka dni spędzonych w przestrzeniach wiecznego miasta, zapach, smak, kolor i melodia włoskiego języka, pomagają w odnalezieniu właściwej drogi, pomagają przetrwać każdą złą passę. Dekoral to bogactwo setek kolorów. Mam nadzieję, że zamykając w opakowaniach Dekoralu włoskie smaki, zapachy, muzykę i kolor, pomogę Państwu tworzyć własny włoski azyl.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także