Designerskie produkty dla dzieci

Designerskie produkty dla dzieci

Na rynku debiutuje linia nowoczesnych, bezpiecznych produktów Chicco. Linia Children Love Design Loves Children łączy ciekawe formy i innowacyjne technologie
z funkcjonalnością.


Chicco I – FEEL to leżak-bujak dla dzieci od pierwszych dni życia. Zaokrąglona rama i pałąk leżaczka zostały wykonane z drewna, nadając całości lekki, naturalny charakter. Siedzisko i materac redukcyjny wyprodukowano ze specjalnej, wyjątkowo miękkiej tkaniny, a system regulacji umożliwia ustawienie oparcia leżaka w jednej z trzech komfortowych pozycji. Dodatkowo, leżak wyposażony jest w panel edukacyjno-rozrywkowy: zabawka wisząca na pałąku po dotknięciu wydaje sympatyczne dźwięki, a wbudowana lampka emitująca kolory stymuluje rozwój poznawczy dziecka. Projektanci przewidzieli również możliwość podłączenia odtwarzacza Mp3. Leżaczek jest dostępny
w pięciu modnych kolorach: różowym, niebieskim, brązowym, zielonym i czerwonym.  
Z leżaczka  I-FEEL mogą korzystać dzieci o wadze do 9 kg.

Leżak-bujak dla dzieci od pierwszych dni życia.Krzesełko dla dzieci do nauki samodzielnego spożywania posiłków.
StarszeKrzesełko dla dzieci, 6-miesięczne niemowlęta mogą się przesiąść
z leżaczka do krzesełka I-SEAT. Ten model rośnie wraz z dzieckiem - dzięki odpowiednim ustawieniom krzesełko przyjmuje 3 różne formy: dla dzieci od 6 miesięcy do roku, od roku do 3 lat i powyżej 3 lat. Półroczny malec może komfortowo spożywać swoje pierwsze posiłki w krzesełku. Krzesełko ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i uchwyt między nóżkami, dzięki którym maleństwo jest w pełni bezpieczne. Roczne dzieci mogą zasiadać do stołu z resztą rodziny - wystarczy usunąć tackę, ustawić odpowiednią  wysokość krzesła i zabezpieczyć dziecko szelkami.
Gdy maluch skończy 3 latka, I-SEAT - dzięki możliwościom dopasowania do wzrostu dziecka - może z powodzeniem służyć jako krzesełko w jadalni lub krzesełko do biurka.

Nad stworzeniem linii Children Love Design Loves Children pracował zespół utalentowanych włoskich projektantów. Kluczowymi cechami produktów z tej linii są: wyrafinowany styl, komfort, bezpieczeństwo i wielofunkcyjność.


Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Chicco

Polecamy Ci również

Zobacz także