Deska barlinecka w nowej odsłonie

Deska barlinecka

Podłogi drewniane - BlackberrySmaki Życia to dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, pełne soczystych barw i ciekawych faktur barlineckie podłogi drewniane.

Podłogi drewniane z nowej kolekcji to efekt prac najlepszych specjalistów, dążących do stworzenia gamy produktowej wyróżniającej się pod względem wysmakowanego wzornictwa. Zastosowanie zaawansowanych metod obróbki i barwienia drewna zaowocowało uzyskaniem niepowtarzalnych dekorów, z których każdy wpisuje się w najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.

Kolekcja zaprezentowana została w 4 life-stylowych odsłonach. „W Rytmie Miasta” to gama produktów dla wszystkich tych, którzy kochają industrialny styl dużych miast i szybkie tempo życia. Miłośników rozwiązań ponadczasowych i klasyki w najlepszym wydaniu zainteresują podłogi z serii „Dla Koneserów”. „Jak Andy W.” to z kolei prawdziwa kopalnia inspiracji dla osób obdarzonych artystyczną duszą, szukających niebanalnych i często awangardowych rozwiązań.  Kolekcję zamyka gama podłóg „Natura i Ja”, skierowana do wszystkich tych, którzy estetycznych doznań szukają w harmonii natury.

Podłogi drewniane - Cheesecake.

Ideą kolekcji Smaki Życia jest inspirowanie do tworzenia niebanalnych aranżacji. Sensualnych, wysmakowanych, oddziałujących na zmysły. Znalazło to odzwierciedlenie między innymi w nazwach poszczególnych linii produktowych:

Gingerbread
dąb 1-lamelowy (180x2200 mm) oraz 3-lamelowy (207x2200 mm)
Podłoga dębowa w nietypowym wydaniu, uzyskanym dzięki podwójnemu barwieniu bejcą w odcieniu szaro-grafitowym, dodatkowo wzbogacona szczotkowaniem.
Salt&Pepper
dąb 3-lamelowy (207x2200 mm)
Nowe oblicze drewna dębowego. Apetyczna gra kontrastów powstała w wyniku zastosowania techniki wędzenia, barwienia i szczotkowania.
Panna Cotta
dąb 3-lamelowy (207x2200 mm) oraz 1-lamelowy (130x2200 mm i 180x2200 mm)
Trwałość dębu dopełniona zimnym odcieniem bieli. Deska 1-lamelowa dostępna w 2 wymiarach, co daje możliwość zarówno tradycyjnych aranżacji, jak i kreatywnego łączenia na podłodze desek o dwóch szerokościach.
Cherry Chocolate
dąb 1-lamelowy (180x2200 mm) oraz 3-lamelowy (207x2200 mm)
Doskonałe połączenie czekolady i karmazynowego odcienia wiśni. Szczotkowanie podkreśliło piękno drewna dębowego, dodając podłodze klasy i smaku.
Blackberry
jesion 1-lamelowy (180x2200 mm)
Unikalna technika barwienia jesionu przywodzi na myśl soczystą czerń leśnych owoców. Przełamanie ciemnej barwy szczotkowaniem wydobywa naturalność i urok drewna.
Cheesecake
dąb 3-lamelowy  (207x2200 mm) oraz 1-lamelowy (180x2200 mm)
Tradycyjny dąb pokryty kremową barwą, nadającą podłodze szlachetnej lekkości. Efekt wzbogacony specjalną techniką szczotkowania, która tworząc biały rysunek fladrów, podkreśla naturalność i oryginalność drewna.
Milkshake
jesion 1-lamelowy (180x2200 mm)
Piękno drewna jesionu pokryte jasnym barwieniem, tworzącym apetyczny efekt mlecznego koktajlu. Wysmakowana elegancja w nietuzinkowej postaci.
Latte Macchiato
jesion 3-lamelowy (207X2200 mm)
Wachlarz odcieni drewna jesionu wydobyty dzięki obróbce termicznej. Smakowity koktajl faktur i barw sprawiający, że ta podłoga nie zostanie niezauważona.

Podłogi drewniane - Panacotta.
Podłogi drewniane - Latte Macchiato.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Barlinek

Polecamy Ci również

Zobacz także