Diamentowe meble

Fabryka Mebli Gawin, istniejąca od 1992 r., została wyróżniona przez Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej, a także zdobyła podwójny Diament Meblarstwa 2007, uzyskując nagrodę główną oraz wyróżnienie w kategorii "Zestaw mebli wypoczynkowych".

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich Prezes Krajowej Izby Gospodarczej uhonorował największą dynamikę rozwoju eksportu w ubiegłym roku. Fabryka Mebli Gawin kieruje na eksport ok. 45% swojej produkcji, współpracując z odbiorcami z 35 nie tylko europejskich krajów. Fabryka otrzymała również wyróżnieni nagrodę główną Diament Meblarstwa 2007 za zestawy wypoczynkowe San Remo i Modena. Diament meblarstwa to prestiżowy tytuł, którym nagradzane są najlepsze polskie meble. Tytuł przyznawany jest przez kapitułę złożoną z ekspertów, znawców meblarstwa, przedstawicieli mediów, branży PR, architektów oraz producentów mebli.

Diamentowe meble - zdjęcie 1Diamentowe meble - zdjęcie 2

W kategorii "Zestaw mebli wypoczynkowych" główną nagrodę – Diament Meblarstwa 2007 – zdobył narożnik San Remo Fabryki Mebli Gawin. Ten wypoczynkowy zestaw łączy w klasycznych formach nowoczesność i elegancję. Doskonałej kompozycji ekskluzywnego, skórzanego materiału i chromowanego stelażu nadają świeżości przekątne przeszycia na bokach. Zgodny z najnowszymi trendami geometryczny design znakomicie pasuje i do reprezentacyjnych wnętrz, i zaciszy domowych salonów. Wyróżnieniem "Diament Meblarstwa 2007" w kategorii „Zestaw mebli wypoczynkowych” zostały uhonorowane meble Modena – komplet składający się z dwóch kanap oraz fotela. Zestaw wniesie do każdego wnętrza powiew komfortu i elegancji. Zgodna ze światowymi trendami klasyczna, łagodna linia mebli przyciąga wzrok, tworząc przytulne, pełne klimatu wnętrze. Piękno geometrycznych brył połączonych z chromowym stelażem współgra zarówno z nowoczesnym biurem, jak i z wystrojem domowego salonu. Kanapa przeznaczona jest także do spania.

 

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Meble Gawin

Polecamy Ci również

Zobacz także