Do ogrodu i na taras

W ofercie firmy Semmelrock znajdują się kostki brukowe, elementy uzupełniające, takie jak słupki, stopnie i bloczki, oraz płyty tarasowe.

Appia Antica to szlachetna kostka brukowa o wyraźnych konturach, prostej formie i nieszablonowych kolorach. Produkt dostępny jest w trzech formatach kamieni: 22,6 x 19,2 cm, 19,2 x 15 cm i 19,2 x 11,3 cm i dwóch oryginalnych kolorach: wulkanicznym szarym i wulkanicznym czerwonym.
Nierównomiernie zabarwiona powierzchnia podkreśla przestrzeń wokół posesji czy w ogrodzie współgrając z naturalnym otoczeniem. Doskonale sprawdza się na podjazdach, ścieżkach ogrodowych i wokół domu.

kostka brukowa semmelrock płyty tarasowe semmelrock
Płyty tarasowe z serii La Linia o wymiarach 40 x 40 cm i grubości 3,8 cm dostępne są w dwóch kolorach: jasnoszarym granicie i antracytowym bazalcie.
Ich delikatnie płukana powierzchnia, z dodatkiem bazaltu lub granitu subtelnie iskrzy w promieniach słońca. Podstawowymi cechami użytkowymi produktów serii La Linia są antypoślizgowość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych, takich jak zmienne temperatury czy wilgoć.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Semmelrock

Polecamy Ci również

Zobacz także