Dobry adres dla designu – Moma Studio

Dobry adres dla designu – Moma Studio

Coraz więcej osób zwraca uwagę na wzornictwo mebli i elementów wyposażenia wnętrz, a nowoczesny design staje się coraz popularniejszy.*

skandynawskie wnętrzeTen trend przekłada się na powstawanie kolejnych salonów oferujących designerskie meble. Jak się nie pogubić w ich ofercie i wybrać te, które są warte uwagi? Nie można przecież odwiedzić wszystkich.
Jednym z tych miejsc, których miłośnicy designu nie mogą pominąć jest Moma Studio. To nowoczesny salon meblowy, oferujący wszystko to, co najlepsze w nowoczesnym wzornictwie.
W ofercie salonu ważne miejsce zajmuje skandynawski design, tak popularny w naszym kraju. Meble skandynawskie wyróżniają się prostotą, przy jednoczesnej niezwykłej funkcjonalności i komforcie użytkowania. Naturalne surowce, z których są wykonane i jasne pastelowe barwy, wprowadzają dodatkowo poczucie spokoju do wnętrz. Takie pomieszczenia same zachęcają do wypoczynku i relaksu. Trudno się dziwić, że styl skandynawski zyskuje coraz więcej zwolenników.

nowoczesne mebleDesign na miarę potrzeb

W ten styl doskonale wpisują się meble z Moma Studio. Funkcjonalność, estetyka i solidność wykonania to podstawowe elementy, na które firma zwraca uwagę – wszystkie meble są wykonane z najlepszych materiałów i charakteryzują się wysoką jakością. Równie ważnym aspektem jest komfort użytkowników. I to podejście projektantów widać od razu. Odwiedzając ekspozycję mebli, zatrzymujesz się nie tylko po to, żeby je dokładnie obejrzeć, ale nie możesz się doczekać, by zacząć z nich korzystać. Wygodne fotele, miękkie kanapy kuszą wygodą i estetyką. Pozostaje tylko zasiąść i cieszyć się komfortem.
Meble Moma Studio wyróżnia również indywidualne potraktowanie każdego klienta. W Moma Studio każdy może poczuć radość tworzenia i stać się współtwórcą swojego wymarzonego mebla. Bogaty wybór materiałów wykończeniowych – tkanin, skór, fornirów pozwala stworzyć niepowtarzalne meble, idealnie dopasowane do wnętrza.
W Moma Studio znajdziemy bardzo szeroki asortyment, pozwalający kompletnie umeblować mieszkanie. Kanapy, fotele, stoły, krzesła, łóżka, czyli podstawowe elementy urządzenia każdego wnętrza. Ale to nie wszystko – ofertę mebli uzupełniają oryginalne dodatki, a także biokominki, dzięki którym możemy stworzyć niepowtarzalny, ciepły klimat.
Jeśli już urządziliśmy nasze mieszkanie, to nic straconego – do Moma Studio warto wpaść po dekoracyjne poduszki, obraz, czy oryginalny zegar. Często nawet drobiazg może odmienić nasze wnętrze.

sofa Heavennowoczesny fotel

Dobry adres dla designu

Meble w Moma Studio warto obejrzeć osobiście. Znajdziemy w nich nie tylko meble, ale również inspirację i motywację do pozytywnych zmian. Gdzie można to zrobić? Salony Moma Studio znajdują się w Warszawie i w Gańsku, a od niedawna – również w Krakowie (ul. Zakopiańska 56).
Z meblami Moma Studio można również wygodnie zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej momastudio.pl. Oglądanie mebli w zaciszu własnego domu jest wygodne i równie inspirujące. Tym bardziej, że oferta Moma Studio jest tak bogata, że nie wszystkie produkty mieszczą się w salonowych ekspozycjach.

nowoczesne krzesła
fotel Pola
sofa
stoliki

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Moma Studio

Zobacz także