Dodatki w kolorach mchu i moreli

Dodatki w kolorach mchu i moreli

Pora na wiosenną odmianę, nie tylko w garderobie, lecz także w domu. W tym roku w naszych wnętrzach będą królowały roztańczone i radosne lata 70., a zakupem obowiązkowym jest “coś” w kolorze mchu lub dojrzałej moreli.

Dodatki o nowej, modnej w tym sezonie kolorystyce nastrajają optymistycznie i dzięki żywym oraz ciepłym barwom tworzą nieformalną, przyjazną dla wszystkich atmosferę. Dominuje zieleń mchu i jadeitu, pawi błękit, morelowy i pomarańczowy, fioletowy i ciemnoczerwony, a towarzyszą im popielaty, szary, biały i czarny.

oryginalny obrazek

poduszkiLata 70. powracają także we wzorach i motywach ozdobnych – pojawiły się dawno niewidziane drobne wzory kwiatowe. W nowej kolekcji BoConcept znajdują się wycieraczki do drzwi, o prostych geometrycznych wzorach i podstawowych kolorach. Wykonane ze 100% wełny mogą być wykorzystane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Galeria obrazów wzbogaciła się o reprodukcje grafik duńskiego malarza średniego pokolenia Poula Pava, który w swoich pracach poszukuje dziecka tkwiącego w każdym z nas. Nowe świeczniki, nawiązujące do wzorów z lat 70. poduszki w drobne kwiatowe wzory, lampy, dywany, kosze i wiele innych przedmiotów z kolekcji wiosennej są już dostępne we wszystkich salonach BoConcept od 1 marca 2011 r.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: BoConcept

Polecamy Ci również

Zobacz także