Dom 2010

Najbliższe XVII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM odbędą się w dniach 9-11 kwietnia 2010 roku.

targi Dom 2010XVII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

Materiały budowlane, okna, drzwi, dachy, meble i wiele, wiele innych – to wszystko będzie można zobaczyć podczas XVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. W tym roku udział w targach zapowiedziało blisko 300 wystawców. Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo-wschodniej Polsce. To pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia i wystroju wnętrz.

projekty domówgama kolorystczna

Podczas wystawy zaprezentowany zostanie nie tylko szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko to, co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Podczas targów zaprezentują się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych. Od kilku już lat można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służą fachową pomocą. Przedstawiane są też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek.

wanna do łazienkistoisko wystawowe

Można także skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych. Dlatego też adresatami targów są nie tylko producenci i wystawcy, którzy chcą zapoznać się z ofertą potencjalnych partnerów lub konkurencji, ale także – a może przede wszystkim – zwiedzający, dla których wystawa stanowi doskonałe źródło informacji, sugestii i inspiracji. Targi DOM powinien odwiedzić każdy, kto chciałby sprawić, aby jego dom czy mieszkanie stały się ładniejsze i bardziej funkcjonalne. Ostatnią edycję targów DOM odwiedziło ponad 22 tysiące zwiedzających. Na powierzchni sześciu tysięcy metrów kwadratowych swoje oferty i produkty zaprezentowało blisko trzystu wystawców z całej Polski.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Targi Kielce

Polecamy Ci również

Zobacz także