Dom na nowo

Jak przywrócić starym, zniszczonym budowlom dawną świetność? Jak sprawić, żeby odzyskały swój pierwotny blask? Na to pytanie odpowiedzi może udzielić tylko jeden człowiek – specjalista od renowacji budynków, Gable Painter.

W nowym programie "Dom na nowo" na kanale Discovery Travel & Living poznasz Gable'a i jego ekipę, która nie szczędzi wysiłku, aby tchnąć nowe życie w budowle skazane przez niektórych na zapomnienie i rozbiórkę. Pochodzący z Richmond w Wirginii specjalista renowacji nie boi się ciężkiej pracy i chętnie przyjmuje na siebie najtrudniejsze wyzwania. Zobacz jak potoczą się losy najważniejszego, życiowego zlecenia, jakim będzie odnowienie trzypiętrowej rezydencji w stylu wiktoriańskim. Czy XIX-wieczną willę Grace Street Mansion uda się przekształcić w kilka niezależnych apartamentów, a cały generalny remont zakończy się sukcesem?

remont domuremontowanie wnętrza domu

W każdym odcinku poznasz zmagania ekipy z nietypowymi zleceniami. Bohaterska brygada przeszuka nawet złomowiska, aby odnaleźć unikatową oprawę kominka z początku XX wieku. Gable, zakochany w starym wyposażeniu posiadłości, będzie walczył z całych sił, aby ocalić przeszło stuletnie kafelki położone w łazience pewnej willi. Czy uda mu się uchronić piękne dekoracje salonu kąpielowego przed niszczycielskimi zapędami właściciela, pragnącego nowoczesnego wystroju wnętrza? Przekonaj się czy wysiłki renowatorów nie pójdą na marne.

Premiera: piątek, 25 września 2009, godz. 21.00 i 21.25, Discovery Travel & Living.

Kolejne odcinki: piątki, godz. 21.00 i 21.30.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Discovery

Polecamy Ci również

Zobacz także