Domowy gabinet w kobiecym stylu - 30 pomysłów

Domowy gabinet, jako miejsce pracy, kojarzy się przeważnie z poważnym i funkcjonalnym wystrojem. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by urządzić go w lekkim, kobiecym stylu.

 

Domowe gabinety często są obciążone tradycyjnym wyobrażeniem tego miejsca. Ciężkie biurko, dębowe regały na książki i dokumenty, klubowy fotel. Drugi nurt to funkcjonalny minimalizm – proste meble, pojemne półki na segregatory, funkcjonalne, „biurowe” krzesło. I niby nic w tym złego, ale czy nie byłoby przyjemniej pracować w gabinecie, który wychodzi poza te schematy?

Klimat i wystrój miejsca pracy, również tego domowego, wpływa nie tylko efektywność pracy, ale i na to, że zasiadamy do niej z przyjemnością. Jeśli odrzuca Was typowe biurko i „męski” lub „biurowy” wystrój, zastanówcie się koleżanki nad domowym gabinetem w kobiecym stylu. Kto powiedział, że tylko sypialnia może być glamour, a salon przytulny?

Jeśli pracujecie w domu, zaaranżujcie miejsce pracy w stylu, który lubicie i nie bójcie się „nieużytecznych” rozwiązań. Wprawdzie dekoracyjne dodatki, kolorowy dywan, czy designerski fotel, nie są niezbędne do pracy, ale sprawiają, że pracuje się znacznie przyjemniej. Warto o tym pamiętać, urządzając domowy gabinet.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: homedit.com, bs2h.com, ciiwa.com, home-designing.com, interiordir.com, interiororiginal.com

Polecamy Ci również

Zobacz także