Domy w stylu

Najnowszy katalog z projektami "Domy w stylu", którego wydawcą jest pracownia projektowa MTM STYL zrywa ze stereotypowym podejściem do prezentacji projektu. Obok części projektowej w katalogu znajduje się ciekawa, rozbudowana i przejrzysta część informacyjna, która dostarczy wiedzy, inspiracji oraz ułatwi poszukiwania dobrego projektu domu.


Domy w styluW katalogu "Domy w stylu" znajdziesz informacje jak zbudować dom z dopłatą, poznasz projekt Jaspis – dom otwartych marzeń, udasz się z wizytą do domu "o wielorybich kształtach", wysłuchasz rad architektów, przeczytasz o nowych przepisach w Prawie budowlanym oraz dowiesz się czego od dobrego projektu oczekuje kierownik budowy.

Katalog polecamy tym, którzy planują budowę domu i są na etapie poszukiwań ciekawych, sprawdzonych, rzetelnych projektów oraz pełnej informacji na ich temat, jak również tym, którzy planują skorzystać z dopłat Skarbu Państwa w ramach programu "Rodzina na swoim", ponieważ część projektów zamieszczonych w katalogu premiowanych jest dopłatą w formie rabatu.

"Domy w stylu" to szeroka oferta projektowa (580 projektów) i skarbnica wiedzy na temat prezentowanych projektów, budowy i aranżacji wnętrz. Katalog z pewnością zainspiruje do działania wszystkich, którzy do tej pory marzyli o własnym domu. Cena katalogu: 9,50 zł.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: MTM Styl

Polecamy Ci również

Zobacz także