Dozowniki na mydło – eleganckie i nowoczesne

Dozowniki na mydło
Akcesoria w łazience.

Dozowniki na mydło należą do akcesoriów, które sprawiają, że nasze codzienne czynności stają się wygodniejsze i łatwiejsze.

Dozownik na mydło - wygoda i higiena

W łazience, szczególnie podczas porannej toalety często działamy w pośpiechu. Jednak i w innych porach dniach, zależy nam na tym, by akcesoria łazienkowe były naszym sprzymierzeńcem. Dlatego wybierajmy takie rozwiązania, które ułatwią nam życie, a przy tym – przyozdobią łazienkę. Jednym z takich elementów są dozowniki na mydło w płynie, coraz częściej zastępujące tradycyjne mydelniczki lub występujące w ich towarzystwie. Dozowniki na mydło ułatwiają higieniczne i wygodne mycie rąk, a mydło w płynie nie spływa po umywalce i nie ześlizguje się na podłogę.  

Zobacz też: Modna i ekologiczna armatura łazienkowa

Jaki dozownik na mydło wybrać?

Dozowniki na mydło występują w dwóch wersjach: stojącej i ściennej. Najczęściej, jak to ma miejsce w przypadku dozowników Ferro, należą do kolekcji wyróżniającej się określonym motywem wzorniczym, co umożliwia wyposażenie wnętrza w dodatkowe elementy w tym samym stylu.
W ofercie Ferro znajdziemy dozownik bambusowy należący do 10. elementowej linii akcesoriów z drewna bambusowego odznaczającego się trwałością i odpornością na wilgoć. Cała linia urzeka prostotą formy oraz ciepłą kolorystyką, pasuje do różnych stylów aranżacji. Dozowniki Audrey i Grace, podobnie jak pozostałe akcesoria z obu kolekcji doskonale zaprezentują się we wnętrzach klasycznych. Matowe szkło zestawiono tu z błyszczącym chromem.

33-elementowa linia akcesoriów Novatorre 1 to atrakcyjna propozycja nawet dla bardzo dużej łazienki lub pokoju kąpielowego. Znajdziemy w niej niezwykle eleganckie dozowniki: ścienny oraz stojący o łagodnie zaoblonych kształtach, połączone z błyszczącą chromowaną powłoką. Na szczególną uwagę zasługuje także dozownik na mydło z kolekcji Novatorre 3 o bardzo ciekawej formie w kształcie sopla lodu z piaskowanego szkła i mosiądzu pokrytego chromem.

W nowoczesnej łazience świetnie zaprezentuje się dozownik należący do linii Novatorre 9, w której dominują elementy kwadratu i prostokąta. Interesującą propozycją jest również dozownik z kolekcji Novatorre 10 o oryginalnym designie z motywem elipsy w wykończeniach uchwytów i elementach montażowych.

dozownik na mydło - bambus
dozownik na mydło - Grace
dozownik na mydło chromowany - Novatorre 1
dozownik na mydło - Novatorre 10
dozownik na mydło ścienny - Novatorre 3
dozownik na mydło - Novatorre 9

Funkcjonalne i eleganckie dozowniki nie muszą zastępować tradycyjnych mydelniczek. Na pewno jednak pomagają w utrzymaniu codziennej higieny. Wraz z pozostałymi akcesoriami należącymi do danej kolekcji są doskonałą ozdobą współczesnych łazienek.

Produkty Ferro - dowiedz się więcej

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także