Drewno we wnętrzu

Drewno we wnętrzu ma niejedno oblicze. Jasne i ciemne, nowoczesny fornir lub grubo ciosane, rustykalne bele, drewno na ścianach i podłodze. Odpowiednie elementy można dopasować do każdego wnętrza.

Doskonałym przykładem na to, jak wszechstronne może być drewno we wnętrzu jest ten eklektyczny apartament w Hollywood. W starym mieszkaniu (pierwotne urządzenie pochodzi z 1925 roku) zachowano na ścianach ciemną boazerię, uzupełniono ją jednak jasnymi podłogami.

Elegancko wykończone elementy uzupełniają różnorodne drewniane meble – pochodzące z różnych epok i wykonane w różnym stylu. Zestawiono je z nowoczesnymi, prostymi meblami, w neutralnych kolorach. Bardzo oryginalnie wyglądają też elementy z niemal surowego drewna – jak stolik-rzeźba z korzenia, czy podstawa stołu z pnia.

Dekoracyjnym elementem jest nawet drewno do kominka, ustawione w prostych, metalowych szafkach. Drewnem wykończono także nowoczesne meble kuchenne i łazienkowe.

Całe mieszkanie jest przy tym harmonijne i nowoczesne, a odpowiedni dobrane dodatki – rzeźby, obrazy i kwiaty, sprawiają, że jest również bardzo oryginalne.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: desiretoinspire.net

Polecamy Ci również

Zobacz także