Dwupokojowe mieszkanie - aranżacja

Dobry pomysł na dwupokojowe mieszkanie mieli właściciele tego haskiego apartamentu. Stworzyli przyjemne, kolorowe i wesołe wnętrze.

Trzeba przyznać, że mieszkanie, pomimo że dwupokojowe, jest dość przestronne – ma prawie 90m2. Jego aranżacja wydaje się prosta, jednak przyciąga uwagę. Już od przedpokoju, który jest najbardziej kolorowym pomieszczeniem, mieszkanie zapowiada bardzo przyjemne wnętrze. Przedpokój wyłożono bajecznie kolorową w paski, jednak natłok kolorów przełamują białe płaszczyzny drzwi.

Tapeta w bardziej stonowanej gamie kolorów znalazła się też na ścianie kącika jadalnego. Jej kolory – zielony, żółty, czarny i biały – powtarzają się w prostym wystroju pokoi. Uwagę przyciąga też kuchnia, w której usunięto tynk ze ścian, a gołe cegły są tłem dla prostych, białych mebli. Nad szafkami znalazło się też miejsce na pomysłowy i pasujący do wystroju schowek na wino.

Salon jest przestronny i oszczędnie umeblowany – choć wygodny fotel z lampą doceni każdy miłośnik książek. Mała sypialnia jest biało-zielona.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także