Dywan utkany z natury

Sukienny dywan Blades to propozycja Sztuki Beskidzkiej dla tych, którym nie w smak skrajności – wnętrza monochromatyczne lub zaaranżowane w oparciu o mocno kontrastujące barwy.

dywan wełniany

Z pewnością zainteresuje on osoby, które pragną być blisko natury i urządzając salon czy sypialnię chętnie sięgają po naturalne materiały. Wykonany z najwyższej jakości nowozelandzkiej wełny dywan Blades to paleta pastelowych kolorów, harmonijnie połączonych w całość, którą spina motyw dekoracyjny – przecinające dywan źdźbła trawy.
W ten sposób Blades doskonale komponuje się
z naturalnymi tkaninami, drewnem czy rattanem, tworząc ciepły klimat wnętrza. Pełna kontrola nad poszczególnymi etapami produkcji sukna, a następnie dywanu (wszystko odbywa się w zakładzie Sztuki Beskidzkiej w Czechowicach-Dziedzicach) gwarantuje najwyższą jakość i oryginalność produktu. Sztuka Beskidzka to jedyna w Polsce firma, posiadająca zgłoszenie patentowe na stosowaną technologię produkcji dywanów sukiennych. Ciekawy, nowoczesny design odpowiadający najnowszym trendom jest efektem współpracy przedsiębiorstwa z polskimi i zagranicznymi projektantami.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Sztuka Beskidzka

Polecamy Ci również

Zobacz także