Dywany do pokoju dziecka

Dywany do pokoju dziecka

Dywany w pokoju dziecięcym nie tylko spełniają funkcję dekoracyjną, ale i ochronią podłogę przed zarysowaniami, wyznaczą miejsce do zabawy oraz zapewnią ciepłe podłoże dziecięcym stopom.

dywan w kąciku zabawFizjoterapeuci ostrzegają, że wielogodzinne siedzenie na krześle może przyczyniać się do skrzywienia kręgosłupa oraz schorzeń stawów biodrowych. Dzieci codziennie spędzają 5-6 godzin w szkolnej ławce, zatem po powrocie do domu warto pozwolić im bawić się na podłodze, co zresztą wszystkie maluchy uwielbiają. Zadbajmy tylko o to, by pod pupą miały miękki
i ciepły dywan.

Ten element stanowi kropkę nad "i" w każdym wnętrzu. Obecnie wybierając dywan do pokoju dziecka możemy przebierać w rozmaitych wzorach
i kolorach, wyobraźnia projektantów jest nieograniczona - dzięki temu możemy dopasować idealny dywan do każdej stylizacji. Musimy jedynie pamiętać, by dla dziecka-alergika dobrać dywan tkany z naturalnych włókien, o krótkim włosiu - nie będą gromadzić się w nim zabrudzenia, które stanowią świetną pożywkę dla roztoczy.

Takie estetyczne, praktyczne i bezpieczne dywany znajdziemy w ofercie sklepu Kids Town. Najnowsza kolekcja wysokogatunkowych dywanów marki Arte Espina to bogactwo wzorów i barw dla każdego malucha: dla dziewczynek, chłopców i motywy "unisex", które idealnie pasują do pokojów zamieszkiwanych przez rodzeństwo mieszanej płci. Małym elegantkom, a także rodzicom ceniącym klasykę spodobają się na pewno dywany w kratkę inspirowane wzorem Vichy. Mali czarodzieje polubią dywan ozdobiony świecącymi gwiazdkami - fluorescencyjny wzór odmieni wygląd dywanu po zmroku i sprawi, że lampka nocna nie będzie już potrzebna do snu (ale trzeba pamiętać, że źródło jasnego światła jest niezbędne do czytania i odrabiania lekcji, więc koniecznie powinno się znaleźć w pokoju dziecięcym). Pokój małego marynarza może ozdobić dywanik z motywami marynistycznymi, natomiast młodzi czytelnicy z pewnością zechcą mieć w swoim kąciku dywan opowiadający historię "Małego Księcia".

dywan w pokoju dziecięcym
dywan z motywem z małego księcia
dywan z motywem marynistycznym
motywy marynistyczne
kącik do zabawy
dywan, na którym można grać w klasy
dywan z włochatą owcą
dywanik z motywem zwierzęcym
dywan z małpką
dywan z motywem kolorowych "potworków"
dywan w kratkę dla dziewczynki
dywan w "potworki"
dywan ze świecącymi w ciemności gwiazdkami
dywan wyznaczający kącik do zabawy
dywan dla małego czarodzieja
dywan fluorescencyjny
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Kids Town

Polecamy Ci również

Zobacz także