e-aranżacje.pl - portal ludzi, którzy kochają design

e-aranżacje.pl - portal ludzi, którzy kochają design

e-aranżacje.pl to nowy portal dla ludzi kochających design. To miejsce, w którym architekci mogą zaprezentować swoje dotychczasowe prace, a użytkownicy znaleźć odpowiednią pracownię projektową.

e-aranżacje.pl - portal ludzi, którzy kochają design - zdjęcie 1e-aranżacje.pl to przede wszystkim portal dla projektantów wnętrz, ogrodów i wzornictwa przemysłowego. Skierowany jest także do osób poszukujących pracowni, która spełni ich marzenia o niepowtarzalnym domu, oryginalnie urządzonym wnętrzu czy pięknym ogrodzie. Te poszukiwania ułatwia test, który pozwala określić preferowany styl i znaleźć pracownie odpowiadające tym wymaganiom.

e-aranżacje.pl - portal ludzi, którzy kochają design - zdjęcie 2

Struktura serwisu jest bardzo przejrzysta. Trzy działy główne – Architekci, Galeria i Czytelnia pozwalają na przeszukanie portalu według podstawowych kryteriów. Architekta wyszukujemy poprzez jego specjalizację, style i lokalizację (województwo). W Galerii znajdują się zdjęcia, które można sortować również według specjalizacji architekta i preferowanych stylów. W Czytelni można znaleźć artykuły dotyczące różnych stylów aranżacyjnych.

Każdy architekt może założyć wizytówkę, która będzie jego mini portfolio. W prezentacji można zawrzeć - przebieg kariery zawodowej, pochwalić się swoimi projektami i osiągnięciami.

Dodatkowo wszystkim Architektom proponujemy Pakiet Premium, zawierający
m.in. rozszerzoną prezentację oraz wzbogacony system promowania informacji o Pracowni.

e-aranżacje.pl - portal ludzi, którzy kochają design - zdjęcie 3e-aranżacje.pl - portal ludzi, którzy kochają design - zdjęcie 4

e-aranżacje to portal z wieloma możliwościami zaprezentowania pracowni i jej projektów, od samego początku spotkał się z dużym zainteresowaniem użytkowników i architektów.

e-aranżacje.pl - portal ludzi, którzy kochają design - zdjęcie 5
Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także