e-mieszkanie.pl sponsorem załogi rajdu

e-mieszkanie.pl sponsorem załogi rajdu

44 Rajd Barbórka - Ogólnopolskie Kryterium Asów, odbył się w grudniu 2006 r. W rajdzie uczestniczył serwis e-mieszkanie.pl.  Załoga sponsorowana przez nasz serwis spisała się dobrze, a fani "czterech kółek" mogli podziwiać rajdowe wyścigi profesjonalnych kierowców.


e-mieszkanie.pl sponsorem załogi rajdu - zdjęcie 1

Rajd Barbórka to wieloletnia tradycja w kategorii zawodów krajowych. Do rajdu przyjęto zgłoszenia 94 załóg. W rajdzie brała udział, sponsorowana przez e-mieszkanie.pl załoga z Nr 59, jadąca Oplem Astrą z Pawłem i Marcinem Melonem, która w swojej klasie zajęła 6 miejsce. Samochody jechały w czterech klasach.Grudniowy rajd 2006 został zorganizowany przez Automobilklub Polski, który dopuszczał do udziału samochody osobowe,  posiadające ważne dokumenty uprawniające do poruszania się po drogach publicznych. Całkowita długość trasy rajdu wynosiła 49,83 km, z pięcioma specjalnymi odcinkami o długości 11,88 km.

e-mieszkanie.pl sponsorem załogi rajdu - zdjęcie 2e-mieszkanie.pl sponsorem załogi rajdu - zdjęcie 3
Ta sama załoga brała udział w  XV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w pikniku charytatywnym, w którego ramach odbyła się zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu dla chorych dzieci.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Joanna Bogumił

Zdjęcia: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także