Ekskluzywne podłogi

Wystarczy zmiana jednego detalu, aby stworzyć we wnętrzu nowy klimat. Wymiana podłogi pomoże całkowicie zmienić styl wnętrza i nadać mu zupełnie inny charakter.*

Wiosna to czas, gdy zmieniamy i odświeżamy swoje mieszkania. Wachlarz możliwości jest szeroki: od kosmetycznych poprawek, po gruntowne remonty. Niekiedy wystarczy nowy kolor ścian i nowe podłogi, aby zupełnie odmienić wnętrze po zimie. Podłoga w dużej mierze tworzy charakter wnętrza. Staje się bazą, do której możemy dopasować meble i akcesoria.
Na całym świecie współcześni kreatorzy prześcigają się w tworzeniu nowych, fascynujących stylów. Punktem wyjścia w tworzeniu nowych form i trendów staje się natura, która w połączeniu z nowoczesnością stwarza niepowtarzalny efekt. 

Viva Jesion Design Biały (fot. Tarkett) Ekskluzywne podłogi - zdjęcie 2

Czerń i biel w roli głównej
Firma Tarkett tworzy podłogi dla osób, które lubią niepowtarzalne i nietuzinkowe wnętrza. W tym sezonie króluje czerń i biel. To kolory, które są synonimem elegancji i perfekcji. Magiczne i pełne wdzięku. Zawsze modne i pożądane.
Biel symbolizuje niewinność i doskonałość. To kolor pewnych siebie perfekcjonistów. Z kolei czerń przyciąga i fascynuje. Jest wyrazista i głęboka. W starożytności była uważana za symbol macierzyństwa, a zgodnie z zasadami Feng Shui pomyślnie wpływa na rozwój kariery zawodowej. 

Ekskluzywne podłogi - zdjęcie 3 Ekskluzywne podłogi - zdjęcie 4

Perła na podłodze
Projektanci firmy Tarkett stworzyli podłogi zainspirowane perłą. Jak twierdzą styliści to elegancja, subtelność i wytworność w najczystszej postaci. Zachwyt nad tym harmonijnym pięknem wyrażony został we wzornictwie drewnianej podłogi z perłowym połyskiem. Shimmering Pearl to innowacja firmy Tarkett. Alternatywa wobec neutralności i banalności. Wyrafinowanie i prowokacja, symbol luksusu, który ewoluuje i osiąga nowy wymiar. Zależność między światłem, a powierzchnią podłogi o różnym połysku daje pomieszczeniu zupełnie nowy charakter. Nie tylko optycznie je powiększa, ale stanowi również ekskluzywny dodatek dla wnętrza domu czy mieszkania. I tak jak w przypadku perłowej biżuterii, inne detale pozostają mało istotne. 

Ekskluzywne podłogi - zdjęcie 5

To zdumiewające jak bardzo można zmienić styl i atmosferę we wnętrzu, zmieniając podłogę drewnianą. Zachować harmonię czy postawić na kontrast? Razem czy osobno? W tym sezonie wszystkie chwyty dozwolone. Nadaj mieszkaniu indywidualny wymiar, nowe znaczenie. Nie bierz wszystkiego zbyt poważnie, stwórz własne interpretacje tego, co uznane zostało za standard.  Wybierz podłogę, która będzie pasować do Twojego wnętrza.

Zobacz pełną ofertę firmy Tarkett.
Ekskluzywne podłogi - zdjęcie 6

*Artykuł sponsorowany przez firmę Tarkett

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Tarkett

Polecamy Ci również

Zobacz także