Ekskluzywne SPA w zabytkowej rezydencji

Ekskluzywne SPA w zabytkowej rezydencji

Tempo życia sprawia, że każdy z nas potrzebuje relaksu i ucieczki od codzienności. Trudno znaleźć lepsze miejsce na smakowanie życia i pielęgnowanie związków niż Dwór Kombornia Hotel & SPA**** -  zabytkowa, 10-cio hektarowa rezydencja otoczona parkiem. 

Dwór Kombornia Hotel & SPA****To ekskluzywne miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie luksus, spokój i prywatność. Goście znajdą tu wszystko, co potrzeba, by poczuć błogi relaks, odprężenie i przypływ sił witalnych.

SPA odradzające witalność

Na niezapomniany relaks zaprasza Strefa Wellness w dworskiej Oranżerii, gdzie urządzono kompleks basenów, saun i łaźni. Słynny już jest Rytuał Aufguss – sposób na to, aby nie chorować. Ci którzy poddają się temu poniekąd ekstremalnemu doświadczeniu - opisują stan totalnego odprężenia, jakim zabieg natychmiast skutkuje i umawiają się na regularne spotkania. To tylko jedna z wielu naturalnych terapii w SPA Dwór Kombornia. Jedna trzecia z ponad 100 wykonywanych zabiegów to egzotyczne masaże i rytuały pochodzące
z Afryki, Indii, Japonii i Tajlandii. Kiedyś dostępne tylko szlachetnie urodzonym, dziś dają ukojenie
i spokój, przywracając piękno i radość każdemu, kto zechce poczuć się jak wschodni władca. Natomiast tym, którzy nad prastare techniki, oleje i pachnidła przedkładają osiągnięcia współczesnej kosmetologii specjaliści z tutejszego Instytutu Kosmetycznego BABOR dobiorą odpowiednią pielęgnacje twarzy i całego ciała z użyciem luksusowych kosmetyków, dostosowaną do potrzeb skóry i... nastroju chwili.

zabiegi pielęgnacyjne

Na zwolenników aktywnych form wypoczynku, którym nie wystarczą ponad 2 km ścieżek spacerowych w zabytkowym parku, latem czekają rowery i  opracowane dla nich programy wycieczek, a w sezonie zimowym lodowisko i narty biegowe oraz przygotowane dla nich trasy. Cały rok można korzystać z zajęć Nordic Walking, Fitness, Gymstic, programów ćwiczeń na basenie.

basen hotelowy

Kuchnia kusi smakiem

Po niezapomnianych doznaniach dla ciała, przychodzi pora by w stylowych wnętrzach oddać się uciechom stołu. W parterowych reprezentacyjnych przestrzeniach Dworu właściwą oprawę znajdzie zarówno rodzinny obiad, intymna kolacja przy świecach czy damski comber przy kawie z szarlotką. Goście mają tu do dyspozycji:

  • Restaurację Magnolia - która zajmuje ozdobione XVIII wiecznymi, klasycystycznymi polichromiami Salony dworskie. W menu tej restauracji Goście mogą smakować wykwintną kuchnię autorską inspirowaną smakami kuchni Świata.
  • Restaurację Ogrodową - której przeszklone ściany sprawiają, że w tym miejscu wnętrza dworskie przenikają się z przestrzenią parku. W menu tej Restauracji czeka na Gości Kuchnia Smaków Polskich, czyli propozycje kulinarne znane i najbardziej lubiane przez Polaków.
  • Bar w Salonie Jadalnym - to nie tylko świat kuszących kolorami i oryginalnymi smakami drinków. Obficie zaopatrzona Piwniczka Dworu Kombornia pozwala degustować wina
    z autorskiej selekcji od wiodących producentów tego szlachetnego trunku.

wnętrze pokoju hotelowegoKomfort urzeka stylem

I wreszcie pora na wypoczynek. Wystrój i wyposażenie pokoi hotelowych mieszczących się
w centralnej części Dworu to subtelny mariaż dawnej elegancji
i współczesnych wygód. Każdy
z nich oprawiono w stylowe meble oraz odmienną paletę barw
i urokliwych deseni. Natomiast pokoje w Południowym Skrzydle przygotowano z myślą o osobach, które lepiej czują się we współczesnych wnętrzach. W oddalonej nieco od Dworu Oficynie przygotowano pokoje gościnne. Wśród nich znajdują się specjalnie przygotowane pokoje – pracownie, przeznaczone dla twórców (muzyków i malarzy), którzy ze swoją pracą nie mogą się rozstać nawet w czasie urlopu.

Luksusowy Hotel SPA, z którego tylko krok w Bieszczady

Położenie na skraju Bieszczad czyni z Dworu Kombornia doskonały punkt startowy wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia. Wśród nich do najbardziej unikalnych zaliczyć należy odległy o kilkanaście kilometrów szlak prowadzący śladami Ignacego Łukasiewicza po Galicyjskim Teksasie – do miejsc gdzie narodził się światowy przemysł naftowy i rozbłysła pierwsza naftowa lampa.

Już od 1 sierpnia rusza konkurs, w którym będzie możliwość wygrania 3 dniowego pobytu w Dworze Kombornia Hotel & SPA****
Oceń artykuł
3,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: RSF Sp.z o.o.

Polecamy Ci również

Zobacz także