Ekspres w stylu włoskim

Ekspres w stylu włoskim - zdjęcie 1

Włoska Marka Bialetti przedstawia nową linię ekspresów do przygotowania włoskiego espresso, cappuccino lub cafe latte w zaciszu domowym.

Współczesne aneksy kuchenne stanowią swoistą wizytówkę całego mieszkania. Dlatego tak bardzo istotny jest dobór wszystkich dodatków pasujących do wnętrza. Najnowszym produktem marki Bialetti są ekspresy w dwóch wersjach: Mukka Express w kolorystyce „łaciatej” oraz Grand Gala Express w klasycznej, bardzo eleganckiej stylistyce.

Ekspresy marki Bialetti to urządzenia, które umożliwiają przygotowanie prawdziwej aromatycznej włoskiej kawy. Ekspres Mukka oraz Grand Gala to produkty nie tylko bardzo łatwe w codziennej obsłudze, istotną cechą jest energooszczędność – urządzenie po zakończonej pracy informuje akustycznym sygnałem o końcu parzenia kawy. Równie praktycznym walorem jest pojemność ekspresu, który może jednorazowo przygotować 220 ml oraz 320 ml prawdziwej kawy. Łatwa obsługa urządzenia, efektywność oraz atrakcyjny design sprawią, iż picie kawy ma szanse stać się codziennym rytuałem w wielu polskich kuchniach.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Ardo

Polecamy Ci również

Zobacz także