Elegancka ceramika łazienkowa

umywalka nablatowaCharakter tej kolekcji doskonale oddaje styl, określany jako post-minimalizm. Zdecydowane linie umywalek, bidetu i miski w.c. sprawiają, że nie sposób przejść obok tej serii obojętnie. OVO urzeka nas swoją subtelnością i elegancją.

Choć ceramika OVO dostępna jest na polskim rynku już od roku, jej kolekcja jest wciąż wzbogacana o nowe elementy. Kreatywność projektantów serii OVO i ich dążenie do przełamania zimna i monotonii minimalizmu przy zachowaniu prostej formy, zaowocowały wprowadzeniem ceramiki dwukolorowej. Wnętrze misy umywalek nablatowych, a także miski w.c. i bidetu może być wykonane w kolorze zielonym, żółtym oraz pomarańczowym. Takie zestawienie z pewnością ożywi łazienkowe wnętrze.

Ostatnio seria OVO została również uzupełniona o elementy podwieszane: umywalkę, bidet i miskę w.c. Nowe elementy zachowują w pełni pierwotny charakter i stylistykę ceramiki OVO, i stanowią jednocześnie doskonałe, funkcjonalne uzupełnienie kolekcji. Jest dostępna w wersji prawej i lewej. Podwieszany bidet i miska w.c. zachowują subtelną linię i lekkość serii OVO, doskonale wpisując się w stylistykę post-minimalizmu. Równocześnie na rynek trafiła też umywalka OVO w wersji półblatowej, otwierając szereg nowych możliwości aranżacyjnych.

W skład kolekcji OVO wchodzą:

  • umywalki: nablatowe o szerokości 60 i 80 cm (w wersji białej i dwukolorowej; z otworem do montażu baterii lub bez – umywalka z otworem do montażu baterii może być też montowana do ściany, jako umywalka wisząca), wpuszczana w blat o szer. 64 cm, wisząca z półką o szer. 125 cm;
  • miska w.c.: stojąca i podwieszana oraz w wersji w.c. kompakt;
  • bidet: stojący i podwieszany.

Uzupełnieniem serii ceramiki jest utrzymane w tej samej stylistyce lustro oraz półka pod umywalkę, dostępna w kolorze czerwonym, białym, czarnym i wenge. Wyłącznym dystrybutorem produktów Disegno Ceramica w Polsce jest Coram Poland.

bidet łazienkowyaranżacja łazienkiOceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Coram Poland

Polecamy Ci również

Zobacz także