Elegancki minimalizm

Stylistyka mebli nawiązuje do w popularnego w Europie Zachodniej geometrycznego, minimalistycznego wzornictwa.

Coro to zestaw modułów do swobodnego kształtowania strefy wypoczynku. Oszczędna forma znakomicie dopasowuje się do każdego typu architektury. Prostopadłościany jak ogromne klocki można ułożyć jako siedziska, oparcia czy podłokietniki. Zaletą zestawu jest nie tylko prostota formy, ale i rozwiązań technicznych – łączniki spinające moduły układane są bezpośrednio na podłodze
i w łatwy sposób pozwalają na zmianę układów. Olbrzymie taborety w konfiguracji z modułami wypoczynkowymi mogą stanowić rozległą platformę do spania, a dostępna w zestawie ławka może posłużyć jako barek bądź stolik podczas śniadania.
Coro to kolejny przedstawiciel kolekcji Klera łączący komfort i niebanalny wygląd z  precyzją wykonania i wysoką jakością. 

Elegancki minimalizm - zdjęcie 1 Elegancki minimalizm - zdjęcie 2

Rapsodia to nawiązanie do klasyki nowoczesności, do stylistyki mebli modernistycznych. Geometryczna forma dostosowuje się do potrzeb właściciela, dzięki możliwości wykorzystania modułowego systemu. Masywna bryła, na której swobodnie położone są miękkie poduchy kontrastuje z subtelną metalową podstawą.

Każdy z elementów składa się z masywnego cokołu, siedziska oraz luźnej poduszki będącej oparciem właściwym. Budując zestaw jako skrajne moduły mamy do dyspozycji elementy z podłokietnikiem lub z podłokietnikiem i przedłużonym siedziskiem typu szezlong oraz uniwersalny moduł siedziska (bez podłokietników). W zestawie do wyboru znajdziemy również element narożny, fotel oraz taboret co znacznie wzbogaca możliwości wykorzystania mebla.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Kler

Polecamy Ci również

Zobacz także