Farba akrylowa do wnętrz

Farba akrylowa do wnętrz

Aż w sześćdziesięciu zupełnie nowych barwach dostępna jest akrylowa farba do wnętrz Bolix AW MultiColor - nowość w ofercie firmy Bolix S.A., producenta chemii budowlanej, na co dzień specjalizującego się w systemach elewacyjnych.

farba akrylowa do wnętrzNowy wzornik otrzymał nazwę "Bolix. Kolory Żywiołów", jego barwy podzielono na 3 linie: Kolory Ziemi - z przewagą brązów i odcieni różu, Kolory Ognia - z dominującymi odcieniami żółtego i czerwieni, oraz Kolory Wody, a więc kolory błękitne i kilka odcieni zieleni. Dodatkowo, farbę Bolix AW MultiColor można zamówić w kolorze białym oraz w 643 kolorach systemu NCS, a dzięki największej w Polsce sieci mieszalników do farb i tynków (240 urządzeń) produkt nawet w niestandardowych kolorach dostępny jest od ręki.

Sama farba zresztą to zupełnie nowy produkt. Cechuje ją doskonałe krycie już przy pierwszym malowaniu, a także wysoka odporność na szorowanie oraz łatwość aplikacji. Bolix AW MultiColor może być stosowana do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz budynków. Farba kryje na matowo, a jej barwy charakteryzuje wysoka trwałość kolorystyczna Powłoka wykonana farbą zapewnia ścianom oddychanie, jest zmywalna i odporna na działanie wilgoci, dlatego z powodzeniem można stosować ją w kuchniach czy łazienkach.
Za pomocą jednego litra farby Bolix AW MultiColor można pomalować od 6 do 8 m2. Produkt jest dostępny w opakowaniach 5, 10 i 20 litrów. Cena: od 7,19 zł netto/litr.

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Bolix

Polecamy Ci również

Zobacz także