Farby do wnętrz

kolor we wnętrzachPoszukiwania wciąż nieodkrytych kolorów trwają. Jest już ich całe mnóstwo, ale nieustannie pojawiają się nowe. Zapewne będą łudząco podobne do tych, które już znamy, ale niewykluczone, że wśród nowych barw będzie ta nasza, ulubiona.

Koloryści firm produkujących farby nie zaprzestają poszukiwań kolorów. Dlatego też kolekcja farb Designer Väggfärg Helmatt - gotowych kolorów została poszerzona o 8 nowych barw. Obecnie seria składa się z 24 modnych odcieni zaprojektowanych z myślą o współczesnych wnętrzach i nie tylko. Nowe kolory Designer Väggfärg Helmatt uzupełniają paletę odcieni:

  • żółto-pomarańczową (nowości to: yellow lotus, honey, sunset i hazel-nut),
  • różowo-czerwoną (cherry i poppy) oraz zielono-brązową (wood i leaf).

Polskie Towarzystwo AlergologiczneUzupełniające się zestawy odcieni zostały wybrane przez dekoratorów i pozwalają na harmonijne wykończenia i dekorację pokojów dziennych, salonów i sypialni.

Designer Väggfärg Helmatt [5] jest wodorozcieńczalną, matową farbą lateksową do ścian i sufitów. O zwiększonej wytrzymałości produktu decyduje również jego zmywalność. Bardzo dobrze kryje malowane powierzchnie oraz szybko schnie. Farba odznacza się wysoką trwałością koloru, więc pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z biegiem czasu.

Zdrowe kolory

Designer Väggfärg Helmatt [5] ma rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, jako farba spełniająca restrykcyjne wymogi dotyczące ochrony przed alergią. Nie zawiera żadnych substancji uczulających, w tym rozpuszczalników i amoniaku, dzięki czemu może być używana do malowania ścian w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach, szpitalach, oraz wszędzie tam gdzie nie powinny występować czynniki alergizujące. Rekomendację produktu potwierdza czytelna informacja na opakowaniu: Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne i logotyp Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

kolor w saloniekolorowe wnętrza

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Beckers

Polecamy Ci również

Zobacz także