Festiwal Wnętrz

17-18 marca w Hali IASE obył się po raz pierwszy we Wrocławiu Festiwal Wnętrz. Organizatorem wydarzenia jest firma Virtus z Krakowa, która po wielkim sukcesie Festiwalu w Krakowie w maju zeszłego roku, postanowiła "święto" aranżacji i wyposażenia wnętrz zaszczepić także w innych regionach Polski.

Festiwal Wnętrz we WrocławiuFestiwal Wnętrz

Targom towarzyszyło ponad 50 ekspozycji renomowanych firm z branży wnętrzarskiej oraz szereg konferencji poświęconych w całości najnowszym rozwiązaniom i trendom w aranżacji przestrzeni mieszkalnej.W ciągu dwóch dni, Festiwal Wnętrz odwiedziło ponad 7000 mieszkańców Wrocławia i okolic. Frekwencja na targach potwierdziła, że zainteresowanie tematyką wnętrz cały czas wzrasta, że ludzie poszukują nowatorskich i inspirujących pomysłów adaptacji przestrzeni wokół siebie.

targi - Festiwal Wnętrzspotkanie uczestników targów

Z Festiwalu Wnętrz bardzo zadowoleni byli też wystawcy. Roman Szymaszek z Fabryki Farb
i Lakierów Śnieżka podkreślał, że "stanowisko firmy odwiedziły setki osób, zarówno klientów indywidualnych, jak i osób zawodowo zajmujących się dekoracją i urządzaniem wnętrz, co dało możliwość dotarcia z ofertą do bardzo zróżnicowanego grona odbiorców". Podobne opinie zgłaszali także inni przedstawiciele firm uczestniczących we wrocławskim Festiwalu Wnętrz.

uczestnicy targówFestiwal Wnętrz

Wydarzenie we Wrocławiu to jednak dopiero początek. Gorąco zapraszamy na najbliższy Festiwal Wnętrz do Krakowa. Już 19 i 20 maja!  W kolejce czekają także Rzeszów i Gdańsk.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Virtus - Festiwal Wnętrz

Polecamy Ci również

Zobacz także