Forma – wzór i styl dla każdego wnętrza!

0
Aranżacja sypialni
Wybór odpowiednich mebli to podstawa udanej aranżacji wnętrza.

Niebanalne, niepowtarzalne, stworzone pod konkretnego klienta, czyli po prostu – z charakterem: takie są meble swarzędzkiej Fabryki Mebli Forma. Od innych różnią się swoim indywidualnym charakterem, który zdradza, że w te meble włożono serce, i to na każdym etapie - od projektu, do zamknięcia drzwiczek, czy gotowej szuflady. One po prostu trzymają formę – w dodatku Formę przez duże F.

Fabryka Mebli Forma ma dla każdego klienta coś dobrego. Projektuje i produkuje eleganckie i zarazem użyteczne meble dla obiektów użyteczności publicznej i dla firm: meble dla banków, restauracji, hoteli, gabinetów lekarskich, spa, gabinetów konferencyjnych, apartamentów prezesów itp.

Obsługuje duże inwestycje oraz mniejsze zlecenia. Optymalnie mebluje – z uwzględnieniem monitorów i innej aparatury – gabinety lekarzy – specjalistów, jak i miejsca pracy fryzjerów, kosmetyczek, fotografów, barmanów i wielu innych osób, które muszą mieć pod ręką wiele rzeczy, uporządkowanych w nietuzinkowych ramach. Wyposaża wnętrza indywidualne, tworzy wszelkiego rodzaju zabudowy meblowe zgodne z projektem lub na indywidualne zamówienie.

Co ciekawe takie wysoko specjalizowane i indywidualne zamówienia trafiają do Swarzędza nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy. Meble z etykietą Formy chętnie są więc przyjmowane przez koneserów z krajów Unii Europejskiej – głównie z Francji, Włoch, Niemiec i Anglii, a także z poza Unii.

Fabryka ma też ciekawe modele mebli dla szkół i przedszkoli – kolorowe, z półkami odpowiedniej wielkości i wytrzymałości, które z powodzeniem przechowają książki, zeszyty i pomoce szkolne. Przy okazji – oferuje również modele mebli dziecięcych, które z powodzeniem wypełnią dziecięcy pokój, i pomieszczą zabawki, książeczki oraz ubrania. Meble te mogą być ustawiane w pokoikach o różnej wielkości, oświetleniu i aranżacji barwnej, pasując przy tym do gustów rodziców, jak i ich najważniejszych, choć najmniejszych użytkowników. Jakby nie było – Fabryka Mebli współpracuje z projektantami wnętrz i architektami, co z jednej strony znakomicie wpływa na projekty mebli, a z drugiej sprzyja fachowym poradom, jakim służą swoim klientom pracownicy Fabryki.

Aranżacja przedszkolaMeble do pokoju hotelowegoAranżacja recepcjiUmeblowanie pokoju dzieckaUmeblowanie biuraAranżacja przestrzeni biurowejKolorowe meble biuroweMeble marki Brahman's homeMeble do restauracjiEleganckie krzesła i stołyMeble do sypialniNowoczesny gabinet do pracy

FORMA znana jest nie tylko z kreatywnego podejścia do każdego projektu, ale też z bardzo dobrego kontaktu z każdym klientem: uważnego słuchania sugestii, marzeń, wskazówek co do rozwiązań, z jakimi przyszły właściciel mebli czuje się najlepiej… i odpowiedniego ich wykorzystywania. Specjaliści Fabryki przyjmują także projekty klientów i biorą je na warsztat, zgodnie z kanonami sztuki meblarskiej i współczesnej techniki produkcji mebli. W efekcie każdy produkt budzi uznanie klienta, a opinie - „dokładnie taki jaki chciałem” - należą do codzienności!

Jeśliby jednak ktoś chciał się zdać na gotowe rozwiązania, może wybrać odpowiednie modele z gamy mebli własnych Fabryki FORMA, a także na cieszące się powodzeniem meble marki Brahman's home, produkowane właśnie przez swarzędzkich mistrzów.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z pełnym zaangażowaniem kreatywnej załogi, gwarantują, że potrafimy nie tylko korzystać z najnowszych technologii, ale również tworzyć dzięki nim, wyroby dobrej jakości w niepowtarzalnej FORMIE i stylistyce, odpowiadającej gustom i potrzebom naszych klientów – zapewniają pracownicy swarzędzkiej Fabryki. – Staramy się słuchać wszystkich opinii, mając pełną świadomość tego że tylko w ten sposób możemy stworzyć produkt, który dla naszych klientów zawsze będzie stanowić źródło pełnej satysfakcji. Zapraszamy!

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Źródło: Fabryka Mebli FORMA

Polecamy Ci również

Zobacz także