Forma – wzór i styl dla każdego wnętrza!

0
Aranżacja sypialni
Wybór odpowiednich mebli to podstawa udanej aranżacji wnętrza.

Niebanalne, niepowtarzalne, stworzone pod konkretnego klienta, czyli po prostu – z charakterem: takie są meble swarzędzkiej Fabryki Mebli Forma. Od innych różnią się swoim indywidualnym charakterem, który zdradza, że w te meble włożono serce, i to na każdym etapie - od projektu, do zamknięcia drzwiczek, czy gotowej szuflady. One po prostu trzymają formę – w dodatku Formę przez duże F.

Fabryka Mebli Forma ma dla każdego klienta coś dobrego. Projektuje i produkuje eleganckie i zarazem użyteczne meble dla obiektów użyteczności publicznej i dla firm: meble dla banków, restauracji, hoteli, gabinetów lekarskich, spa, gabinetów konferencyjnych, apartamentów prezesów itp.

Obsługuje duże inwestycje oraz mniejsze zlecenia. Optymalnie mebluje – z uwzględnieniem monitorów i innej aparatury – gabinety lekarzy – specjalistów, jak i miejsca pracy fryzjerów, kosmetyczek, fotografów, barmanów i wielu innych osób, które muszą mieć pod ręką wiele rzeczy, uporządkowanych w nietuzinkowych ramach. Wyposaża wnętrza indywidualne, tworzy wszelkiego rodzaju zabudowy meblowe zgodne z projektem lub na indywidualne zamówienie.

Co ciekawe takie wysoko specjalizowane i indywidualne zamówienia trafiają do Swarzędza nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy. Meble z etykietą Formy chętnie są więc przyjmowane przez koneserów z krajów Unii Europejskiej – głównie z Francji, Włoch, Niemiec i Anglii, a także z poza Unii.

Fabryka ma też ciekawe modele mebli dla szkół i przedszkoli – kolorowe, z półkami odpowiedniej wielkości i wytrzymałości, które z powodzeniem przechowają książki, zeszyty i pomoce szkolne. Przy okazji – oferuje również modele mebli dziecięcych, które z powodzeniem wypełnią dziecięcy pokój, i pomieszczą zabawki, książeczki oraz ubrania. Meble te mogą być ustawiane w pokoikach o różnej wielkości, oświetleniu i aranżacji barwnej, pasując przy tym do gustów rodziców, jak i ich najważniejszych, choć najmniejszych użytkowników. Jakby nie było – Fabryka Mebli współpracuje z projektantami wnętrz i architektami, co z jednej strony znakomicie wpływa na projekty mebli, a z drugiej sprzyja fachowym poradom, jakim służą swoim klientom pracownicy Fabryki.

Aranżacja przedszkola

Kolorowe i funkcjonalne meble do szkół i przedszkoli pozwalają na wygodną i przyjazną aranżację przestrzeni dla dzieci.

Fabryka Mebli FORMA
Meble do pokoju hotelowego

Nowoczesne meble do pokoju hotelowego.

Fabryka Mebli FORMA
Aranżacja recepcji

Reprezentacyjna recepcja w hotelu.

Fabryka Mebli FORMA
Umeblowanie pokoju dziecka

Nowoczesne meble do pokoju dziecinnego.

Fabryka Mebli FORMA
Umeblowanie biura

Kompleksowe umeblowanie biura.

Fabryka Mebli FORMA
Aranżacja przestrzeni biurowej

Funkcjonalna i nowoczesna aranżacja biura.

Fabryka Mebli FORMA
Kolorowe meble biurowe

Kolorowe elementy biurek tworzą przyjazne wnętrze.

Fabryka Mebli FORMA
Meble marki Brahman's home

Nowoczesna meble marki Brahman's home

Fabryka Mebli FORMA
Meble do restauracji

Aranżacja hotelowej restauracji.

Fabryka Mebli FORMA
Eleganckie krzesła i stoły

Krzesła tapicerowane i nowoczesne stoliki.

Fabryka Mebli FORMA
Meble do sypialni

Zestaw mebli do sypialni.

Fabryka Mebli FORMA
Nowoczesny gabinet do pracy

Aranżacja miejsca do pracy.

Fabryka Mebli FORMA

FORMA znana jest nie tylko z kreatywnego podejścia do każdego projektu, ale też z bardzo dobrego kontaktu z każdym klientem: uważnego słuchania sugestii, marzeń, wskazówek co do rozwiązań, z jakimi przyszły właściciel mebli czuje się najlepiej… i odpowiedniego ich wykorzystywania. Specjaliści Fabryki przyjmują także projekty klientów i biorą je na warsztat, zgodnie z kanonami sztuki meblarskiej i współczesnej techniki produkcji mebli. W efekcie każdy produkt budzi uznanie klienta, a opinie - „dokładnie taki jaki chciałem” - należą do codzienności!

Jeśliby jednak ktoś chciał się zdać na gotowe rozwiązania, może wybrać odpowiednie modele z gamy mebli własnych Fabryki FORMA, a także na cieszące się powodzeniem meble marki Brahman's home, produkowane właśnie przez swarzędzkich mistrzów.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z pełnym zaangażowaniem kreatywnej załogi, gwarantują, że potrafimy nie tylko korzystać z najnowszych technologii, ale również tworzyć dzięki nim, wyroby dobrej jakości w niepowtarzalnej FORMIE i stylistyce, odpowiadającej gustom i potrzebom naszych klientów – zapewniają pracownicy swarzędzkiej Fabryki. – Staramy się słuchać wszystkich opinii, mając pełną świadomość tego że tylko w ten sposób możemy stworzyć produkt, który dla naszych klientów zawsze będzie stanowić źródło pełnej satysfakcji. Zapraszamy!

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Źródło: Fabryka Mebli FORMA

Polecamy Ci również

Zobacz także