Forum Dobrego Designu – zapraszamy na III edycję

Forum Dobrego Designu – zapraszamy na III edycję

Forum Dobrego Designu to jedno z największych w Polsce wydarzeń związanych z projektowaniem i wzornictwem. Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Forum.

 Forum Dobrego Designu to jedno z największych wydarzeń w Polsce związanych z designem

Trzecia edycja Forum Dobrego Designu odbędzie się już 9 grudnia w Warszawie – w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin (początek o godz. 10.00).

Forum Dobrego Designu to znakomita okazja do dyskusji na temat szeroko pojętego designu. Spotkanie architektów, projektantów, designerów, ale także producentów i dystrybutorów będzie okazją, żeby wymienić doświadczenia, nawiązać kontakty, czy współpracę.

Wszechstronne spojrzenie na sprawę designu pozwoli na kreatywne potraktowanie takich tematów jak: jak projektować, żeby zarobić? Jak prezentować swoje prace i jaka jest w tym rola nowoczesnych środków komunikacji? Co pozwala twórcom przewidzieć, co będzie modne i jak trafić w gusta odbiorców? Czy we współczesnym, szybko zmieniającym się świecie łatwo jest sprostać oczekiwaniom konsumentów? Czy regionalność w designie nadal istnieje?

Oczywiście nie są to jedyne tematy, o których podyskutują uczestnicy Forum, nie zabraknie również wykładów i spotkań z ciekawymi gośćmi.

Trzecią edycję Forum Dobrego Designu zakończy uroczyste wręczenie nagród w konkursie Dobry Design 2016. W tym roku ten prestiżowy tytuł zostanie przyznany już po raz piąty.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: dobrzemieszkaj.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także