Fotorolety

Ciekawym i praktycznym prezentem dla dziecka może być fotoroleta z wybranym motywem z bajki lub grafiką.

Fotorolety - zdjęcie 1Każdy rodzic chce spełniać marzenia swoich pociech, dlatego zmienia ich pokój w świat nieodkrytych wrażeń. Różnobarwne meble i ściany to nie wszystko, klimat w pokoju dziecięcym tworzy także wystrój okna. Odpowiednio ozdobione i osłonięte może sprawić, że pokój stanie się weselszy i dopasowany do charakteru dziecka.


Zarówno w przypadku małych, jak też starszych dzieci ważne jest odpowiednie oświetlenie pokoju
i możliwość regulacji ilości wpadającego światła; akcesoria okienne są przy tym często elementem aranżacji pomieszczenia.

Zaletą fotorolet MAG jest pełna dowolność motywów graficznych; do wyboru są też różne rodzaje specjalnych, przyjaznych dla dzieci tkanin w żywych, radosnych kolorach. Coraz bardziej popularne są  indywidualne zamówienia z dostarczonym przez klientów zdjęciem lub rysunkiem. Zamówienia dotyczą też okien dachowych.

Fotorolety - zdjęcie 2 Fotorolety - zdjęcie 3

Do pokoju dziewczynki są wybierane rolety przedstawiające postaci z bajek w jasnych, letnich barwach, chłopcy zaś  wolą dekoracje z samochodami lub motywami z kosmosu – kolorowe fotorolety uzupełniają kompozycję wnętrza pokoju i nawiązują do talentów i zainteresowań małych gospodarzy. Taka dekoracja w oknie to często jednocześnie prezent dla rodziców, np. jeśli roleta przedstawia wspólne rodzinne zdjęcie.

Po zamówieniu fotorolet MAG można otrzymać do akceptacji wizualizację projektu z gotową grafiką.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: MAG

Polecamy Ci również

Zobacz także