Gadżety dla mężczyzn

Gadżety dla mężczyzn

Przyjęło się, że to kobiety toną w masie rzeczy, bez których pozornie trudno im się obejść. Jednak gadżeciarstwo to przypadłość, która coraz częściej dotyczy właśnie mężczyzn. Dla porządku uściślijmy – bardzo przyjemna przypadłość.

Wygodny samochód, świetny laptop, telefon komórkowy z niewiarygodnymi funkcjami dodatkowymi to męski niezbędnik z gatunku tych oczywistych. Wielu mężczyzn oddaje się czynnie rozmaitym aktywnościom fizycznym – wtedy doskonałej jakości sprzęt do nurkowania lub wspinaczki stanowi zrozumiały must-have. Na tym jednak nie koniec. Niejeden przedstawiciel płci silnej zgodzi się, że dom nie byłby domem bez zestawu osobistych akcesoriów.


Zestaw do gry w domino Gentleman 59 zł; zestaw pościeli Olimp Choco 239 zł; poduszka ozdobna David Fusenegger 79 zł; eleganckie pudełko na karty Gentleman 39 zł; grill gazowy Weber 999 zł; świecznik Menu Double 2119 zł; pled David Fusenegger 179 zł

Home, sweet home

Jakiś czas temu pojawił się w medialnym słowniku specyficzny termin cocooning, tłumaczony jako otaczanie się kokonem, czerpanie prawdziwej radości z przebywania pośród własnych, przytulnych czterech kątów. Zanim jednak staną się one faktycznie niezastąpionym azylem i poważną konkurencją dla wieczorów spędzanych w mieście, potrzebne jest zbudowanie atrakcyjnej bazy. Bibliofilowi niezbędną będzie kolekcja najlepszych pozycji literackich, kinomaniak nie obędzie się bez półki pełnej płyt. Zanim jednak oddadzą się realizowaniu potrzeb duchowych, dobrze jest zadbać o te bardziej przyziemne.

Kokon po męsku

Pochłonięci codziennymi obowiązkami, z ulgą zanurzają się w spokoju, jaki zapewnia własne lokum. A, żeby siedzenie w domu stanowiło prawdziwy relaks i rozrywkę jednocześnie, niezbędne są odpowiednie gadżety. Czy istnieje pełniejszy odpoczynek, niż wygodne ułożenie się na sofie z przyjemnym w dotyku kocem? Czy ludzkość zna szybsze i smaczniejsze jedzenie, niż takie z rusztu?

zestaw do gry w domino Gentleman
świecznik Menu Double
pled David Fusenegger
poduszka ozdobna David Fusenegger
grill gazowy Weber
zestaw pościeli Olimp Choco
eleganckie pudełko na karty Gentleman

Ulubiona gra planszowa, podręczny grill gazowy, nie wymagający zmagań z rozpalaniem, bawełniany pled stonowany kolorystycznie czy piękny, wysoki świecznik utrzymany
w nowoczesnym designie to tylko kilka z wielu propozycji, które zachwycą mężczyzn.

Tak więc hasło – męskie bibeloty do domu to niekoniecznie oksymoron.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: calvado.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także