Garden party

Garden party

Nadejście wiosny sprawia, że chętniej opuszczamy nasze cztery kąty. Pragniemy kontaktu z budzącą się do życia naturą, z radością odnotowujemy, że wieczory są coraz dłuższe, a promienie słoneczne – coraz śmielsze.

Marzeniem wielu z nas jest relaks na świeżym powietrzu, po długim, męczącym dniu pracy, albo sobotni poranek z kubkiem świeżo zaparzonej kawy w jednej dłoni i gazetą w drugiej. Kolejnym niezastąpionym pozytywem przydomowego skrawka ziemi jest możliwość przeniesienia domowego party pod chmurkę.

akcesoria na przyjęcie w ogrodzie
pled Sagaform 39,90 zł, karafka Blomus 199 zł, lampion Auerhahn od 179 zł, zestaw 6 szklanek Rosendahl 101 zł, miseczka Rosendahl 63 zł, zestaw miseczek do dipów Blomus 299 zł, komplet sałatkowy Blomus 169 zł,  zestaw mebli ogrodowych Sjesta 2370 zł

Szczęśliwi posiadacze ogrodu wysoko cenią sobie przyjemność obcowania z naturą bez przymusu wyruszania gdziekolwiek. Choć dla wielu z nas własnoręcznie zaaranżowany kawałek ziemi to wciąż sfera marzeń, nie oznacza to, że musimy rezygnować z celebrowania wiosny we własnej przydomowej przestrzeni. Taras lub spory balkon doskonale nadadzą się do zorganizowania nań umownego miniogrodu, a znajomi zaproszeni na popołudniowe garden party na pewno docenią wiosenną konwencję spotkania.

meble do ogroduNiezbędnikiem takiego przyjęcia będą na pewno efektowne meble ogrodowe, oczywiście odpowiednio dopasowane do indywidualnej przestrzeni. Najlepiej, by były rattanowe lub drewniane, albo z uniwersalnego i bardzo modnego tworzywa sztucznego, tak by kilkugodzinne siedzenie na nich było komfortowe i nie pozwoliło zmarznąć. Pogodowa aura wciąż jeszcze bywa kapryśna, dlatego warto przewiesić przez oparcie ogrodowego krzesła lub fotela lekki, polarowy pled. Dopasowane kolorystycznie do całości wystroju estetyczne pledy to zresztą żadne novum w pubach proponującym gościom konsumpcję na powietrzu. W wielu miastach w przyrestauracyjnych ogródkach już kilka lat temu przyjął się ten jakże praktyczny trend i tak – biesiadując z bliskimi do późnego wieczora, możemy okryć dolne partie przytulną tkaniną, zapobiegając wyziębieniu.

Aranżując garden party warto postawić na wszelkie lampiony, podstawki na tealighty oraz świeczniki. Ze względu na wiosenne powiewy wiatru dobrze jest wybrać te osłonięte – w formie małej latarenki. Dają miłe dla oka, rozproszone światło, a jednocześnie gwarancję wyjątkowej atmosfery.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: myin.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także