Gres porcelanowy

Ciekawa faktura kamienia, żywe, wielobarwne powierzchnie i mozaiki w stylu majoliki – te elementy składają się na nową kolekcję Terra Noble zaprezentowaną przez firmę Villeroy & Boch podczas targów Cersaie.

Wykonane ze szkliwionego gresu porcelanowego płytki o matowej powierzchni nadają podłodze wyjątkowy charakter. Wygląd autentycznego kamienia w połączeniu z surową geometrią kwadratów sprawia, że pomieszczenie zdaje się być pełne życia i dynamiki.

gres porcelanowyEleganckie aranżacje wnętrz
Ciekawe kolory płytek Terra Noble: migdałowy, beżowy, antracyt i wielobarwny złoty wprowadzają do wnętrz powiew elegancji. Aranżacje oparte na beżu i migdałowym są ciepłe i stonowane, podczas gdy ciemny antracyt nadaje pomieszczeniom wygląd pełen ekspresji. Przy użyciu złocistych płytek o różnych odcieniach można tworzyć wyjątkowo przyciągające wzrok dekoracje, dzięki czemu wnętrze nabiera ekstrawaganckiego i wytwornego charakteru. Dekory odzwierciedlają prostą, kwadratową geometrię płytek. Dostępne są także listwy z mozaiki w czterech kolorach, w rozmiarze 10 x 45 cm, dobrze komponujące się z płytkami podstawowymi w formatach 45 x 45 i 45 x 90 cm. Szczególną uwagę zwracają wstawki o wyglądzie majoliki, inspirowane ceramiką o tej samej nazwie, całkowicie pokrytą białym cynowym szkliwem i później dekorowaną. Dopełnieniem serii są pasujące do płytek cokoły. Dzięki Terra Noble firma Villeroy & Boch po raz kolejny rozszerza swoją ofertę płytek o wyglądzie naturalnego kamienia. Kolekcja ta wychodzi naprzeciw rosnącemu popytowi na powierzchnie odzwierciedlające kamień. Ze względu na ponadczasowy, klasyczny charakter płytki nadają się do stosowania zarówno w obiektach prywatnych, jak i sektorze publicznym.

Informacje o serii Terra Noble

Materiał:
–  szkliwiony gres porcelanowy.

Format:
–  45 x 45 i 45 x 90 cm.

Kolory:
– migdałowy, beżowy, antracyt, wielobarwny złoty.

Powierzchnia:
– matowa o wyglądzie naturalnego kamienia.

Elementy dekoracyjne:
– listwy z mozaiki 10 x 45 cm ze wstawkami majolika w czterech kolorach.

Akcesoria:
– cokoły.

Styl:
– Modern Classic, Metropolitan, Modern Country.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także