Grzejnik dedykowany

0
Grzejnik w pokoju dziecka

Grzejnik, który swoim wyglądem „zaprogramowany” jest do funkcjonowania w danym pomieszczeniu domu, a nawet w konkretnym miejscu wnętrza, to wygodne rozwiązanie dla projektantów i dla klientów.

Patrzymy i od razu wiemy, że słodki różowy grzejnik został stworzony, by znaleźć się w pokoju małej księżniczki.

Grzejnik do dziecięcego pokoju

Dzieci to bardzo wymagający użytkownicy – potrzebują rzeczy naprawdę wyjątkowych. Zwykle mają wyraźnie sprecyzowane gusta w kwestii kolorystyki ubrań i przedmiotów, którymi chcą się otaczać. Są oczywiście wyjątki od reguły, ale na 99% kilkuletnia młoda dama będzie gustować we wszystkich odcieniach różu. Tak więc, aby ją uszczęśliwić, a przy okazji dopasować się do kolorystyki dominującej w pokoju małej księżniczki firma Jaga stworzyła grzejnik Play4Girl. Urządzenie w różowej obudowie nie dość, że wygląda uroczo, to w dodatku jest efektywne i oszczędne. A co najważniejsze jest też bezpieczne – zaokrąglone brzegi obudowy minimalizują ryzyko ewentualnego skaleczenia się przez dziecko, podobnie jak ukryte wewnątrz obudowy podłączenia i mechanizmy sterujące. Młodzi mężczyźni mają do wyboru wersję grzejnika Play utrzymaną w odcieniach błękitu.

Grzejniki-ozdoby

Salon jest z reguły najbardziej reprezentacyjnym miejscem w domu, ale – ze względu na dużą powierzchnię – jest też miejscem, które trzeba efektywnie ogrzać. Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie obu funkcji i wybranie takiego urządzenia grzewczego, które będzie i ogrzewać, i zdobić. W ofercie Jagi rolę grzejników-dekoracji pełnią np. Heatwave, Moon, Geo czy Crossroads. Głównie ze względu na swoją atrakcyjną formę, okazałe gabaryty, ale również zastosowane rozwiązania grzewcze. Na przykład grzejnik Heatwave w formie ornamentu przygotowany został jako system modułów, które można ze sobą łączyć (od 1 do 6), co pozwala stworzyć urządzenie idealnie dopasowane mocą do pomieszczenia, które ma ogrzewać.

Grzejniki do zadań specjalnych

Są w ofercie firmy Jaga grzejniki niezwykłe jeśli chodzi o konstrukcję i kształt. Należą do nich m.in. trzy modele z serii Iguana oraz grzejniki-zabudowy. Iguana Angula to grzejnik dedykowany do zabudowy narożnika zewnętrznego, który świetnie sprawdzi się tam, gdzie nie ma miejsca na grzejnik, ale jest wolny narożnik. Z kolei Iguana Corner, jak wskazuje nazwa, to grzejnik przeznaczony do zabudowy narożnika wewnętrznego. (Można go zastosować na przykład nad wanną, gdzie przestrzeń zwykle jest niezagospodarowana). Wreszcie Iguana Circo Pillar - grzejnik, którym można „opleść”  filar lub kolumnę, jest idealnym rozwiązaniem na poddaszach, gdzie konstrukcyjne podpory są elementem koniecznym. Jednak prawdziwymi specjalistami od trudnych zadań są grzejniki-zabudowy, które nie dość, że grzeją, to jeszcze ukrywają to, co mamy pod wanną czy w kuchennej szafce.

 

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Jaga

Polecamy Ci również

Zobacz także