Grzejnik dekoracyjny 2w1

0
Oświetlenie grzejnika
Podświetlany grzejnik jest pięknym elementem dekoracyjnym.

Grzejnik dekoracyjny 2w1 to idealne rozwiązanie do małych, stylowych wnętrz. To produkty funkcjonalne, piękne i praktyczne. A mowa o grzejniku, który ogrzewa, oświetla wnętrze i sprawi, że pomieszczenie optycznie będzie wydawało się większe.

Kiedyś grzejnik miał spełniać jedną funkcję – ogrzewać pomieszczenie. Zamieszczony zazwyczaj pod oknem miał być jak najmniej widoczny. Dzisiaj może być elementem dekoracyjnym, praktycznym oraz powiększającym pomieszczenie. Niewielki metraż domu czy mieszkania sprawia, że zaczynamy myśleć nieszablonowo i wykorzystywać jedną rzecz w wielu sprawach.

Zobacz: Zabudowa kaloryfera. Sposób na brzydki grzejnik

Grzejnik dekoracyjny z lustrem

Grzejnik z lustrem jest świetnym dowodem na to, żeby stałe elementy wyposażenia mieszkania wykrzystać też do innych celów, np. dekoracyjnym lub powiększającym pomieszczenie. Taki grzejnik może być z powodzeniem wykorzystany w wąskim przedpokoju czy łazience. Zaoszczędzimy miejsce na lustro, które zawsze się przyda w holu, a przy okazji sprawi wrażenie, że wnętrze będzie większe.

Zastosowanie takiego rozwiązania nie tylko ogrzeje nam przestrzeń, ale także sprawi, że przed wyjściem rzucimy okiem na nasz wygląd. To z pewnością sposoba się wszystkim Paniom. Umieszczając go w łazience, oprócz oczywistego zastosowania pozwoli na oszczędzenie miejsca – nie musimy osobno kupować lustra. Wykorzystując model z lustrem w sypialni, rozjaśnimy nim pokój ze względu na odbijanie promieni słonecznych, gdzie sam grzejnik takiej możliwości nie ma.

Grzejnik z lustrem

Grzenik z lustrem powiększy optycznie wnętrze.

LUXRAD
Grzejnik z lustrem

Lustro i grzejnik w łazience - to rozwiązanie do małych wnętrz.

LUXRAD
Grzejnik dekoracyjny

Grzejnik z lustrem w salonie.

LUXRAD
Pomysł na grzejnik

W każdym domu chcielibyśmy, aby było przytulnie i rodzinnie - idealnym elementem, aby nadać pomieszczeniu klimat jest odpowiednie oświetlenie

LUXRAD
Ogrzewanie w mieszkaniu

Grzejnik z lustrem i oświetleniem to idealne rozwiązanie do małych mieszkań.

LUXRAD
Grzejnik w holu

Lustro i grzejnik w holu to niezbędne elementy wyposażenia tego wnętrza.

LUXRAD

Grzejnik, oświetlenie i dekoracja

Na rynku dostępne są także modele grzejników z oświetleniem. Take rozwiązanie ogrzeje i oświetli nasze mieszkania. Jego nowoczesny design i funkcje jakie w sobie ma np.: sterowanie oświetlenia pilotem sprawi, że produkt będzie świetnie wyglądał w nowoczesnym mieszkaniu. Taki grzejnik może mieć zaprogramowane różne typy i kolory oświetlenia. Wówczas ustawiamy odpowiednie nasycenie światła w zależności od nastroju i potrzeby sytuacji. W grzejniku zamontowane są diody typu RGB, które świecą trzema podstawowymi kolorami. Oryginalne wnętrze uzyskamy gdy kolory zaczną się mieszać. Dzisiejsze grzejniki mogą być także pokryte różnymi wzorami i kolorami.

Dowiedz się: Czy warto wymienić stare grzejniki żeberkowe

Grzejnik, który spełnia kilka funkcji spodoba się osobom oszczędnym i chcącym mieć unikatowe wnętrza. Nie musimy już kupować dwóch produktów, tylko jeden. Przy okazji oszczędzamy miejsce w niewielkich mieszkaniach.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Dębek

Źródło: LUXRAD

Polecamy Ci również

Zobacz także