Grzejnik na zamówienie

Firma Zehnder specjalizuje się w grzejnikach „na miarę”, czyli takich, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Nietypowe zlecenia stają się standardem za sprawą ogromnego wyboru wysokości, długości i kolorów, w których dostępne są – z ekspresowym terminem realizacji – prawie wszystkie modele grzejników.

Grzejnik na zamówienie - zdjęcie 1Grzejnik na zamówienie - zdjęcie 2

Rozwiązania o jeszcze większym stopniu skomplikowania (łuki, zestawienia kątowe, romby) realizowane są na specjalne zamówienie. Dotyczy to zarówno grzejników zbudowanych z rurek lub członów, jak i panelowych, czy konwektorowych. Możliwość zamówienia długiego i niskiego albo wysokiego i wąskiego grzejnika to nie wszystko – dodatkowo niektóre występują w wariancie poziomym lub pionowym, w wersji wolnostojącej lub naściennej, co jeszcze zwiększa ich potencjał w aranżacji wnętrza.

Najbardziej wszechstronny wśród wspomnianych modeli jest Zehnder charleston – może mieć głębokość od 62 do 210 mm (od 2 do 6 kolumn w żeberku), wysokość od 190 do 6000 mm, zaś długość od 2 do 100 żeberek w gotowym zestawie (jeden element – 46 mm dł.), przy czym na życzenie możliwe są jeszcze dłuższe. Jego dodatkowym atutem jest bogata paleta kolorystyczna – aż 700 odcieni, m.in. niezwykle atrakcyjna wizualnie wersja technoline, czyli naturalny kolor stali powleczonej bezbarwnym lakierem.

Grzejnik na zamówienie - zdjęcie 3Grzejnik na zamówienie - zdjęcie 4Grzejnik na zamówienie - zdjęcie 5
Zehnder nie poprzestał na niestandardowych wymiarach – jest w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane i oryginalne pomysły swoich klientów. Grzejniki formuje się je w łuki, także wielokrotne, i załamania kątowe, dzięki czemu mogą być montowane wzdłuż zakrzywionych ścian lub w narożnikach. Dostępne akcesoria pozwalają zaaranżować grzejniki w niecodzienny sposób, np. jako barierkę, balustradę schodów, ściankę działową, grzejnik z siedziskiem lub ze ściętą krawędzią dopasowaną do linii stropu poddasza.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Zehnder

Polecamy Ci również

Zobacz także