Grzejnik nagrodzony w konkursie

Grzejnik nagrodzony w konkursie - zdjęcie 1Grzejnik Dualis Plus firmy Zehnder otrzymał nagrodę "Łazienka – Wybór Roku 2007" w szóstej już edycji konkursu organizowanego przez branżowy miesięcznik "Łazienka". Grzejnik Dualis Plus nagrodzono "za oryginalną, dekoracyjną formę grzejnika i twórcze podejście do projektowania urządzeń grzewczych".

Dualis Plus
Grzejnik dekoracyjny Dualis Plus przeznaczony jest do wszystkich rodzajów wnętrz. To połączenie nowatorskiego wzornictwa z walorami technicznymi. Nazwa nawiązuje zarówno do dualności materiałów – elementem wodonośnym jest rama stalowa, zaś przekaźnikiem energii ryflowany, aluminiowy front uformowany w łagodną falę – jak i kształtu (wariant horyzontalny lub wertykalny).

Grzejnik nagrodzony w konkursie - zdjęcie 2Dualis Plus dostępny jest w wersji pionowej, w 12 rozmiarach, z frontem w kolorze białym (RAL 9016), naturalnego aluminium lub w jednym z 60 kolorów palety barw marki  Zehnder. Wszystkie modele wyposażone są w dekoracyjne, chromowane osłony na górnej i dolnej krawędzi, a wersja łazienkowa dodatkowo w chromowany uchwyt do zawieszania tkanin. Polecany jest do pokoi kąpielowych i kuchni.

Grzejniki linii Dualis prezentują się bardzo estetycznie, a ich wygląd nie przypomina tradycyjnych ciężkich, żeliwnych kaloryferów. Nawet tego typu urządzenia mogą mieć ładną  i dekoracyjną linię i jednocześnie spełniają swoje zadanie. Ciepły dom, to dom przytulny dla mieszkańców.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Zehnder

Polecamy Ci również

Zobacz także