Grzejnik – rysowanie na ekranie

0
Grzejnik – rysowanie na ekranie

Współczesne, minimalistyczne wnętrza wymagają niestandardowych rozwiązań. Przy ich aranżacji powinniśmy zadbać o każdy szczegół, nie zapominając także o instalacjach.

nowoczesny grzejnikgrzejnik ze szklanym ekranem

Grupa ELEGANTE DESIGN w ofercie firmy Instal-Projekt to specjalnie zaprojektowane grzejniki, które świetnie sprawdzą się w różnych pomieszczeniach i podkreślą nowoczesny styl większości aranżacji.

grzejnik w kuchniczarny grzejnik

Nowością w tej grupie produktów jest INDIVI NEW, będący ciekawym rozwiązaniem dla osób poszukujących nieszablonowych rozwiązań. Smukła, płaska konstrukcja z zaokrąglonymi narożnikami sprawia, że model przylega do ściany i elegancko wpasowuje się w przestrzeń, nie zawadzając i nie zajmując dodatkowego miejsca. Dominującym elementem produktu jest duży szklany ekran, dostępny w trzech wykonaniach: białym, czarnym i lustro. Biała i czarna szyba kryje dodatkową funkcjonalność: można po niej pisać dołączonym do zestawu ścieralnym mazakiem. Taki grzejnik-tablica świetnie sprawdzi się np. w kuchni w roli rodzinnego komunikatora. W łazience, holu lub sypialni możemy zamontować grzejnik z lustrem, które optycznie powiększy przestrzeń i wtopi się w monochromatyczną aranżację. Ekrany INDIVI NEW są wymienne, więc po jakimś czasie sami w łatwy sposób możemy zmienić wygląd grzejnika.

grzejnik z ekranem do pisaniagrzejnik do nowoczesnych wnętrz

Produkt jest nie tylko efektowny, ale również efektywny. Zachowuje swoją funkcję grzewczą, charakteryzując się wysoką mocą – na poziomie 800-1150W (dla parametrów 75/65/20ºC), w zależności od rozmiaru (dostępne są dwie szerokości i trzy wysokości modelu).
Po szczegółowe informacje odsyłamy do strony producenta: instalprojekt.com.pl.

biały grzejnikelegancki grzejnik

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Instal-Projekt

Polecamy Ci również

Zobacz także