Grzejnik w kolorze

Zielony, niebieski, żółty, czerwony, turkus, róż czy może fiolet? Możemy wybierać nie tylko kolory ubrań czy dodatków, ale również grzejników.

Taboe SaniDekoracyjne – tym pojęciem często określane są np. grzejniki łazienkowe. Jeśli jednak dobrze przyjrzymy się naszym mieszkaniom, to rzadko który grzejnik spełnia funkcję dekoracyjną. W łazienkach z reguły wiszą klasyczne białe drabinki, w kuchniach i salonach pod firanami ukrywamy białe płaszczyzny grzejników ściennych. Wychodząc z założenia, że grzejnik ma nie tylko ogrzewać, ale i zdobić, firma Jaga proponuje grzejniki w blisko 80 kolorach i kilku ciekawych wykończeniach.

Grzejnik Taboe Sani oferowany jest w ok. 70 kolorach oraz w wykończeniu ze szczotkowanej stali nierdzewnej. To właśnie barwa jest tym elementem, który wydobywa cechę charakterystyczną tego grzejnika, a mianowicie nowatorską konstrukcję. Usytuowane kolektorów poziomych pośrodku grzejnika, a nie tradycyjnie na obwodzie, korzystnie zmieniło jego stylistykę i dodało lekkości.

Deco Louvre HorizontalDeco Space

Deco Louvre – smukły, elegancki grzejnik o panelowej budowie – również dostępny jest w blisko 70 kolorach. Do wyboru są także ciekawe wykończenia: błyszczące, matowe, piaskowane oraz młotkowane. Grzejnik oferowany jest w wersji pionowej lub poziomej, z jednym lub z dwoma rzędami paneli grzewczych ułożonych pod niewielkim kątem.

Urządzając lub remontując mieszkanie, warto więc pomyśleć nie tylko o wydajności grzejnika, ale także o jego wyglądzie.


 

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Jaga

Polecamy Ci również

Zobacz także