Grzejnik zmienia wygląd

Grzejnik zmienia wygląd - zdjęcie 1Patrząc jak zmienia się wizerunek dobrze nam znanego żeliwnego grzejnika – aż trudno uwierzyć jak urządzenie to, wygląda dzisiaj i nadal spełnia swoją funkcję bez zarzutów.

Prezencja na szóstkę
Nowatorski grzejnik centralnego ogrzewania firmy Zehnder pozwala uwolnić się od szpecącego nasze wnętrza żeliwnego ciężkiego grzejnika. Nowy grzejnik o nazwie Zehnder Dualis usytuowany we wnętrzu do złudzenia przypomina element dekoracyjny współczesnego wnętrza – a nie proste urządzenie, takie jak grzejnik. Nowy produkt występuje w wersji horyzontalnej i wertykalnej, przednie panele to aluminium ryflowane, uformowane w łagodną falę. Szeroki wachlarz wymiarów, kolorów i kształtów pozwala na stosowanie produktu w bardzo szerokim spektrum aranżacji.

Niezawodne działanie
Warstwę wodonośną stanowi rama stalowa wprasowana w część tylną. Grzejnik występuje w wymiarach o długości od 300 do 2200 mm, wysokości od 300 do 900 mm, dla wersji horyzontalnej i odpowiednio wysokości od 300 do 2200 mm i szerokości od 300 do 600 mm dla wersji wertykalnej. Wyjątkowo mała pojemność wodna i duża powierzchnia oddawania ciepła pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych wyników grzewczych produktu – bardzo wysoki odsetek energii oddawany jest przez łagodne promieniowanie, co warunkuje zalety użytkowania grzejnika w instalacjach nisko temperaturowych - kotłownie kondensacyjne, solary słoneczne itd. Zehnder Dualis może być dobrany do każdego wnętrza w zależności od naszych potrzeb. Wszędzie zaprezentuje się elegancko i nie musimy już go ukrywać w niewidocznych zakątkach domowych pomieszczeń.

Grzejnik zmienia wygląd - zdjęcie 2

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Zehnder

Polecamy Ci również

Zobacz także