Grzejniki do nowoczesnych wnętrz

Grzejniki do nowoczesnych wnętrz

nowoczesny grzejnikNowy grzejnik to propozycja dla tych, którzy chcą dokonać małej metamorfozy w swojej łazience na wiosnę. Obecne grzejniki są małym dziełem sztuki i stanowią doskonały element dekoracyjny w każdym wnętrzu.

Kiedyś grzejnik raczej szpecił nasze pomieszczenia
w mieszkaniu, a jednym sposobem na zmianę koloru grzejnika była farba olejna. Obecnie mamy to już za sobą. Producenci mają nam do zaoferowania różnorodne formy i kolory grzejników.
Styl industrialny, tak teraz modny służy do wykorzystywania instalacji grzewczych we wnętrzach.
Nowoczesne grzejniki doskonale wpisują się w te trendy wnętrzarskie, a pomysły projektantów naprawdę potrafią zaskakiwać. Prezentujemy grzejniki o nietypowych kształtach
i kolorach, które dodadzą energii każdemu wnętrzu. Nie tylko design zmienia się na rynku grzejników, ale też elastyczność ich użycia. Obecnie zwiększa się zakres możliwych podłączeń, odpowietrzniki są elegancko ukrywane, a niektóre modele są „dwustronne”, co oznacza, że możne je montować zarówno na lewą, jak i prawą stronę, w zależności od aranżacji pomieszczenia.

grzejnik dekoracyjny

grzejnik drabinkowygrzejnik łazienkowy

Nie warto zakrywać prezentowanych grzejników firankami i zasłonami. Wymiana instalacji po zakończeniu sezonu grzewczego może okazać się strzałem w dziesiątkę, który nie tylko odmieni nasze wnętrze, ale za kilka miesięcy zaowocuje oszczędnościami.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: INSTAL-PROJEKT

Polecamy Ci również

Zobacz także