Haft kreuje trendy

0
Obrus na stół
Tkaniny we wnętrzu nadają mu odpowiedniego klimatu

Nasza marka to nie tylko tradycja w przemyśle żakardowych dekoracji, to również firma, która projektuje swoje kolekcje w oparciu o najnowsze wzornictwo, nie zapominając o potrzebach swojego klienta.

Chcemy, by wnętrza wypełniły dekoracje, które nie tylko będą zdobić, ale także oddawać Państwa charakter, jak również tworzyć atmosferę spokoju i relaksu. W epoce stałego pośpiechu, tzw. konsumpcjonizmu, gdzie cały czas jesteśmy online, narażeni na stres i brak intymności nasz dom staje się dla nas symbolem wytchnienia od codzienności, symbolem naszej wewnętrznej harmonii.
Waszą przestrzeń niech wyraża indywidualny i niepowtarzalny styl.  Przedstawiamy najnowsze trendy 2016 roku w produktach marki HAFT.

To, co dobre dla nas

Ten kierunek jest zapowiedzią nieskalanej, minimalistycznej estetyki. Kolory odzwierciedlają ideę czystości, lekkości i ciszy.
Spokój, którym chcemy otaczać się zarówno w dzień czy w nocy to cenne i coraz rzadsze dobro.
Chronimy to co w naszym życiu jest najcenniejsze nasz indywidualizm, naszą psychikę. Chcemy zrobić dla siebie coś dobrego, pokochać siebie na nowo, obdarować się harmonią i szczęściem.   

Cyfrowe marzenia

Współczesny człowiek jest dziś coraz bardziej związany z technologią. Nie wyobrażamy sobie życia bez cyfrowej przestrzeni.
Czasami zacierają się granice pomiędzy światem realnym, a światem wirtualnym. Cyfrowa przestrzeń wdziera się do naszej psychiki.
W tym kierunku paleta kolorów pulsuje pomiędzy niskimi i wysokimi kontrastami. Intensywne odcienie fluorescencyjne mieszają się z ciemnymi odcieniami elektrycznych niebieskich barw. Nowym materiałem staje się światło, które podkreśla formę i kontury poprzez wysoki połysk i lakierowane powierzchnie. Jak w kalejdoskopie fantazyjnie i dynamicznie układamy nasze życie we wzór.       

Dekoracje i dodatki we wnętrzu
Tkaniny we wnętrzu.

Wzornictwo sensoryczne

Świat celebruje równowagę i piękno natury zamknięte w ziemi, kamieniu czy roślinie.
Ten kierunek to paleta barw pełna jest więc pięknych odcieni zieleni, a także ciemnych brązów i szarości. Naturalne materiały i rękodzieło to powrót do pierwotnych pięknych wzorów.  W tym trendzie doskonale odnalazła się nasza tkanina RETEX stworzona z przędz poliestrowych pochodzących z recyklingu.

Praca wszystkich zmysłów

Przepych, bogactwo, odrobina szaleństwa i namiętności, emocje, nasze człowieczeństwo przewija się w tym trendzie łącząc elementy z przeszłości i przyszłości.
Obfite, głębokie kolory, takie jak śliwka czy karmazyn stylowo komponują się z metalicznymi akcentami złota, mosiądzu czy brązu. Orientalne ornamentowe wzory lśnią i zachwycają swymi bogatymi zdobieniami. Sztuka orientu miesza się z wzornictwem ikonicznym, tworząc formy pełne okazałości i blichtru odnowionego klasycyzmu.

Oceń artykuł
4,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Haft

Polecamy Ci również

Zobacz także