Hokus Pokus dla dzieci i rodziców

Szukanie mebli i akcesoriów do dziecięcego pokoju nie musi być udręką. Warunkiem jest znalezienie odpowiedniego sklepu.

Jak urządzić pokój dziecka, by znalazło się w nim miejsce do pracy i zabawy, a meble i tkaniny były zabawne, ładne i jednocześnie bezpieczne? W Poznaniu powstał showroom, w którym można kupić produkty kilku firm oferujących wyposażenie dziecięcych i młodzieżowych pokoi (m.in. Haba, Sauthon, Cilek, Life Time, Bellama). Jedno miejsce i wiele możliwości wyboru – meble, fachowe porady, aranżacje i kolorowe akcesoria. Dla każdego rodzica urządzającego pokój malucha to duże ułatwienie. 

Hokus Pokus dla dzieci i rodziców - zdjęcie 1 Hokus Pokus dla dzieci i rodziców - zdjęcie 2

Na miejscu można skorzystać z porady pracowników showroomu, którzy bazując na produktach z oferty, pomagają zaaranżować wnętrze dla dziecka. Doradzają jak praktycznie i funkcjonalnie połączyć miejsca do spania, nauki i zabawy. Można u nich także uzyskać pomoc w zaprojektowaniu pokoju, a także zamówić jego wizualizację w formacie 3D. 

Hokus Pokus dla dzieci i rodziców - zdjęcie 3 Hokus Pokus dla dzieci i rodziców - zdjęcie 4 Hokus Pokus dla dzieci i rodziców - zdjęcie 5

W ofercie znajdują się również meble niestandardowe – indywidualnie projektowane i ozdabiane (malowane ręcznie lub z nadrukami). Istniej także możliwość stworzenia pokoju innego niż wszystkie, według pomysłu zamawiającego. Powstanie on przy współpracy ze sprawdzonymi pracowniami stolarskimi, które wykonują niestandardowe projekty, formy i wymiary. Dekoracje także powstają przy współpracy z grafikami i artystami. Każdy z mebli można też ozdobić aplikacjami projektowanymi indywidualnie, na bazie dostarczonych wzorów (rysunki, zdjęcia).

Więcej informacji: www.hokus-pokus.net.pl

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: www.hokus-pokus.net.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także