HOME DECOR 2010

Nowe trendy w projektowaniu i wyposażeniu wnętrz oraz tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwijaniu współpracy biznesowej, to znak firmowy poznańskich targów.


luminexpoW 2010 roku targi HOME DECOR zmieniają swoją formułę, skraca się czas ich trwania, poszerza zakres branżowy i urozmaica program.

Dla profesjonalistów
Tegoroczne targi zaplanowano jako wydarzenie o charakterze stricte biznesowym, tworzonym przez profesjonalistów i dla profesjonalistów: sprzedawców, architektów wnętrz, projektantów produktów, deweloperów. W programie znajdzie się oferta producentów i usługodawców działających zarówno w branży wyposażenia, jak i wykończenia wnętrz. Tradycyjnie podczas targów zaprezentowane zostaną tekstylia, dekoracje, usługi aranżacji wnętrz oraz wyposażenie pokoju. Nowością będą tematy związane z wyposażeniem łazienki, domowym SPA, czy wykończeniem ścian i podłóg.
Targi potrwają 3 dni (od środy do piątku). Organizatorzy zrezygnowali z soboty, która tradycyjnie była dniem otwartym dla szerokiej publiczności, aby ułatwić wystawcom kontakty biznesowe. Dodatkowo zaplanowano szereg programów i pakietów stworzonych z myślą o przedsiębiorcach działających w branży wnętrz. Warto wymienić choćby hosted buyers (pakiet udogodnień dla kluczowych klientów), speakers corner (możliwość prezentacji firmy w przestrzeni seminaryjnej), czy aranżowane rozmowy biznesowe.

Wydarzenia towarzyszące
Odbędzie się także Salon Oświetlenia i Techniki Oświetleniowej LUMINEXPO, a także poświęcone designowi: arenaDesign i moodForm. W ramach salonu Luminexpo zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, źródeł światła oraz komponentów i akcesoriów oświetleniowych.
Kolejnymi propozycją są Targi Designu moodFORM – prezentacja najnowszych rozwiązań z zakresu wzornictwa różnych branż oraz uczestnictwo w debacie na ten temat w ramach wydarzenia arena DESIGN.
Tradycyjnie w programie HOME DECOR znajdzie się szereg konferencji i wykładów, a także wydarzeń specjalistycznych, m.in. Mistrzostwa Europy Młodych Parkieciarzy, organizowane we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy oraz Stowarzyszeniem Parkieciarze Polscy.

Targi HOME DECOR, 26-28 maja 2010, Poznań
arena DESIGN i moodFORM, 27-30 maja 2010
Więcej informacji: www.homedecor.pl

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Anna Białorucka

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Polecamy Ci również

Zobacz także