Idealne dopasowanie

akcesoria okiennePrzed nami upalne lato, a w sypialni i pokoju dzieci na poddaszu coraz cieplej. Właśnie teraz warto pomyśleć o zakupie rolet, markiz lub żaluzji. Wyposażone w akcesoria okna połaciowe pomogą obniżyć temperaturę we wnętrzu i ochronią nas przed silnymi promieniami słońca.

Oryginalne akcesoria oferowane przez producentów okien idealnie do nich pasują. VELUX fabrycznie wyposażył swoje okna w specjalny system zaczepów montażowych do rolet, zwany Pick&Click. Dzięki temu możemy zainstalować roletę samodzielnie w zaledwie 10 minut. Mamy również 100-procentową gwarancję, że będzie ona pasować do naszego okna jak ulał, nie ma potrzeby kosztowych pomiarów i drogiego montażu wykonanego przez specjalistę. Zamawiając rolety, wystarczy podać rozmiar okna połaciowego, który znajduje się na tabliczce znamionowej.

Oryginalne rolety wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które nie blakną pod wpływem słońca i nie marszczą się, tym samym mogą służyć nam przez długie lata. Liczba wzorów i kolorów jest tak duża, że z łatwością dopasujemy je do każdego wnętrza. Dobór wzoru jest niezwykle ważny, gdyż rolety oprócz ochrony przed słońcem i ciepłem pełnią również ważną rolę dekoracyjną.

Rolety wewnętrzne występują w wielu rodzajach. Najpopularniejsze są te wykonane z półprzepuszczalnego materiału, umieszczone na prowadnicach. Występują również rolety wykonane z plisowanego materiału, które są niezwykle dekoracyjne, dlatego świetnie nadają się do pokoi dziennych. W sypialni i pokojach dziecięcych idealnie sprawdzają się rolety całkowicie zaciemniające wnętrze. Poranne ostre słońce nie obudzi naszych pociech, a drzemka w ciągu dnia nie będzie problemem.

rolety do okien dachowychrolety zewnętrzne

Jednak najlepszą ochronę przed przegrzewaniem pomieszczeń zapewniają markizy, które rozwija się na zewnątrz okna. Specjalna siateczka, z której są wykonane nie zaciemnia wnętrza,
a jednocześnie odbija promienie słoneczne zanim dotrą one do szyby. Markizy występują w wersji manualnej, zasilanej elektrycznie lub na baterię słoneczną. Kupowanie w lato jest tańsze. W wakacje producenci prześcigają się w promocjach, warto z nich skorzystać, bo obniżki są duże. Przykładowo firma VELUX zwraca na konto kwotę 50 zł za zakup każdej rolety zaciemniającej. Promocja potrwa do 14 sierpnia br.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: VELUX

Polecamy Ci również

Zobacz także