Jak odmienić lodówkę?

Jak odmienić lodówkę?

Magdalena Otapowicz

Magdalena Otapowicz, Avisa Decor

Przy urządzaniu mieszkania, w tym również kuchni ważna jest stylistyczna spójność. Nieciekawy front lodówki także można ozdobić tak, by była elementem aranżacji wnętrza.


Coraz częściej zwracamy uwagę na to, by wnętrze naszego domu było urządzone nie tylko funkcjonalnie ale i zgodnie z najnowszymi trendami i naszym gustem. Lodówka jest ważnym elementem kuchennego wnętrza. Do niedawna występowała jedynie w białym kolorze i negatywnie odznaczała się na tle ścisłej kuchennej zabudowy lub była spychana w kąt pomieszczenia, by zbytnio nie rzucać się w oczy. Dziś producenci sprzętu AGD prześcigają się w pomysłach na designerskie modele lodówek. Niestety przyjemność posiadania takiej lodówki sporo kosztuje – cena takiego modelu jest często kilka razy wyższa niż w wersji standardowej. O tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup stylowego sprzętu pomyślała firma Avisa tworząc linię naklejek na lodówki i zmywarki Avisa Decor.

Jak wybrać odpowiednią naklejkę?
Na zasadzie dopasowania kolorystycznego
– np. naklejka Rozsypana Kawa idealnie pasuje do tradycyjnej kuchni w odcieniach brązu, a naklejka Papryczki Chili będzie nawiązywać do czerwonych elementów wyposażenia kuchni.

naklejki na lodówkę kolorowe naklejki na lodówkę

lodówka naklejki ozdoby na lodówkę

Na zasadzie kontrastu – dzięki naklejkom Gałązka Cytryn czy Słonecznik lodówka będzie przykuwać wzrok.

naklejki na lodówkę przedstawiające fascynujący, podwodny świat lodówka naklejki

Zgodnie z naszymi upodobaniami – dla osób marzących o nurkowaniu stworzono naklejki na lodówkę przedstawiające fascynujący, podwodny świat.

czarno biała naklejka na lodówkę naklejki na lodówkę - wino

Tym, którzy cenią niekonwencjonalne wzory spodobają się na naklejki Białe Wino czy Stal i Nit.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także