Jak odnowić pokój?

1
Jak odnowić pokój?

Jeżeli czujesz, że od jakiegoś czasu Twoje mieszkanie traci wcześniejszy blask i czegoś w nim brakuje pomyśl o małej reorganizacji.

Dodaj jakiś ładny element dekoracyjny, przestaw meble albo zmień dywan. Różnicę zauważysz od razu, a pozytywne zmiany wpłyną na wygląd pomieszczenia
i Twoje samopoczucie. Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy i małym nakładem pracy odświeżyć swoje gniazdko skorzystaj z naszych porad. Głowisz się jak odnowić pokój? Pomaluj ściany na inny kolor. Biały świetnie łączy się z każdymi kolorami, można zestawić go z czerwieniami, głębokimi brązami lub szarością. Jasne odcienie sprawią że pokój będzie wyglądał na większy. Zrób coś z podłogą. Jeżeli masz panele to pomaluj je albo tylko odśwież. Dodaj fajny dywan.

Przestaw meble. Jeżeli dysponujesz wolną gotówką to dokup nowe szafki albo stolik, jeżeli nie
to zamień te stare miejscami. Rozświetl pomieszczenie. Dodaj nowe oświetlenie albo pobaw się
w kreatora i przerób stare lampy na nowe. Odpowiednio ustawione dadzą jak najlepsze światło.

Powieś Twoje własne dzieła sztuki. Zdjęcia z wakacji powiększ i powieś na ścianach na wysokości wzroku albo ustaw na podłodze, na pewno przyciągną spojrzenia gości.
Wyraź siebie. Jeżeli jesteś kolekcjonerem muszelek to wyeksponuj je, poustawiaj w różnych częściach pokoju. Jeżeli lubisz zbierać znaczki zrób z nich obraz i powieś na ścianie.

Dodaj ostrości akcesoriami. Wyeksponuj pokój dodając świece, poduszki lub kwiaty. Śmiało możesz łączyć faktury i kolory dodatków.Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Polecamy Ci również

Zobacz także