Jak pomalować sypialnię?

Jak pomalować sypialnię?

Sypialnia odgrywa bardzo istotną rolę w każdym związku. Dlatego powinniśmy nadać temu wnętrzu romantycznego charakteru pasującego do pary ludzi, która tam śpi i odpoczywa.  Dlatego tak ważna jest kwestia koloru w sypialni…

aranżacja sypialni na poddaszu

W celu odpowiedniego zaaranżowania sypialni musimy trzymać się pewnych zasad, aby to pomieszczenie było przytulne i zarówno gustowne. Dlatego wiele ludzi, którzy stoją przed wyborem farb, zastanawia się jak pomalować sypialnię? Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na wymiar naszej sypialni.

dekoracja ścian w sypialniprzytulna sypialnia

Jeżeli dysponujemy małym wnętrzem należy pomalować pokój na jasne kolory, które optycznie go powiększą. Ostatnio modne stało się malowanie jednej ze ścian – tej centralnej, ciemniejszym odcieniem.

dekoracja ścian

wzory na ścianiekolor w sypialni

Zazwyczaj będzie to ściana, gdzie znajduje się wezgłowie łóżka. Pamiętajmy, aby sypialnia pasowała do naszego typu charakteru, jeżeli jej mieszkańcy to typowi romantycy – powieśmy zasłony o stonowanej barwie, a na podłogę połóżmy miękki dywan. Udekorujmy ją świeżymy kwiatami. Oświetlenie w sypialni nadaję wnętrzu klimatu. Spraw sobie lampki nocne, które nadadzą romantycznej atmosfery.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: decoist.com

Polecamy Ci również

Zobacz także