Jak urządzić mieszkanie - konkurs

Urządzanie mieszkania to prawdziwa przyjemność, ale też duże wyzwanie. Warto korzystać z wszelkich inspiracji i podpowiedzi. My zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Jeśli urządziliście swoje wymarzone mieszkanie i stworzyliście niepowtarzalne wnętrze opiszcie na czym polegały Wasze pomysły i czym kierowaliście się, urządzając dom lub mieszkanie. Na sześciu autorów najciekawszych opisów czekają nagrody – ręcznie wykonane maskotki. Pomysłowe i pełne humoru maskotki to doskonały pomysł na świąteczny prezent, z którego ucieszą się nie tylko najmłodsi. Zabawne myszki i paszczki poprawią humor każdemu.

I, II i III nagroda - myszki

IV i V nagroda - paszczki

VI nagroda - breloczek

Opisy prosimy wysyłać mailem na adres konkurs@e-mieszkanie.pl. W temacie maila prosimy wpisać "Jak urządzić mieszkanie", a w treści maila zawrzeć adnotację: "Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Jak urządzić mieszkanie".

Konkurs trwa od 21. listopada do 5. grudnia 2012 r. Wyniki ogłosimy 6. grudnia 2012 r.

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, niezbędnych do wysłania nagród - do dnia 10.12. r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin konkursu

Nagrody stworzone przez

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: Opalala, fotolia, freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także