Jakie meble do sypialni

Jakie meble do sypialni

łóżko do sypialniTylko to, co niezbędne ustawmy
w sypialni, zwłaszcza jeśli  lubimy przestrzeń. Zbyt duża ilość przedmiotów może być  dla niektórych z nas przytłaczająca.

Lekko, prosto i schludnie. Sypialnia powinna być tak urządzona by odpowiadała naszym potrzebom. Meble możemy zakupić w zestawach, według upodobań. W sypialni powinno się znaleźć wygodne, duże łóżko, a  po jego obu stronach niskie, niewielkie szafki na podręczne bibeloty. Na jednej z przeciwległych ścian możemy ustawić komodę tak by nie utrudniała komunikacji. Sześciodrzwiowa pojemna szafa pomieści wszystkie rzeczy, które chcemy przechowywać w sypialni i będzie spełniała rolę garderoby. Na początek to wystarczające wyposażenie, gdyż z upływem czasu przedmiotów do sypialni zazwyczaj przybywa, bo dochodzimy do wniosku, że czegoś nam brakuje.  

Ciekawym pomysłem (na zdjęciu) jest aranżacja niskiego ekranu - ścianki, pełniącej dwojaką rolę, do której dostawione jest łóżko. Ścianka ta oddziela szafę , "garderobę" od reszty sypialni. Dodatkowo zyskujemy półkę do ustawienia dekoracyjnych przedmiotów.

komoda do sypialniKlimat i atmosferę sypialni tworzą kolory i kształty. W prezentowanym wnętrzu meble mają  orzechową, naturalną barwę. Zestawienie kolorów: brązowego w różnych odcieniach (na meblach i ścianach) i rozbielonej lawendy (wykładzina) jest  przyjazne i miłe dla oka. Daje wrażenie ładu i porządku. Sypialnię rozjaśniają dodatki w białych kolorach, lampki nocne, lekko połyskująca narzuta z poduszkami i firana w oknie. Wygląda na to, że wnętrze nie musi mieć intensywnych kolorów by było ładne i przytulne. Wygodnie urządzona sypialnia może być atutem, naszego funkcjonalnego domu lub mieszkania. 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Joanna Bogumił

Polecamy Ci również

Zobacz także