Jakie meble do sypialni wybrać?

44
Jakie meble do sypialni wybrać?

Na rynku mamy dostępnych wiele modeli mebli do pokoju, takie kolekcje rzadko bywają unikalne dlatego chętnie korzystamy z usług projektantów wnętrz. Są w stanie pomóc jakie meble do pokoju wybrać z godnie z naszymi potrzebami i warunkami mieszkaniowymi.

meble do sypialni

Zazwyczaj projektanci wybierają meble z kolekcji dostępnych na rynku, rzadziej są wykonywane na indywidualne zamówienie.
Projektanci Gaccy  stawiają sobie za cel robienie mebli o wyjątkowym wzornictwie i wysokiej jakości poszukują inspiracji wszędzie w polskim i zagranicznym designie, wyprzedzając jednocześnie obowiązujące trendy. Dzięki czemu powstają kolekcje mebli dla ludzi wymagających i chcących posiadać coś oryginalnego i unikatowego.

łóżko do spania

Niepowtarzalne wzornictwo to zasługa młodych polskich projektantów: Anny Paszkowskiej i Rafała Grudziąża, którzy, będąc z wykształcenia architektami, dobrze wiedzą, jak zaskoczyć prostą i oszczędną formą, a jednocześnie przekazać całą masę emocji. Efektem czego obok prezentowanych mebli nie można przejść obojętnie, zaskakują funkcjonalnością i pomysłowością. Każdy element mebli  z ich kolekcji wykonany jest ręcznie i z najlepszych materiałów. Nadadzą wnętrzu splendoru i elegancji.

sypialnia w stylu rustykalnym

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: gacca.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także